Szkolenie zamknięte

Wprowadzanie rozwiązań Machine Learning w organizacji

Formuła online lub stacjonarnie – Ty decydujesz!

Uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja to terminy, które w ostatnich latach stale zyskują na popularności. Malejący dzięki transformacji cyfrowej koszt gromadzenia i przetwarzania danych umożliwia automatyzację procesów na coraz większą skalę.

Zapraszamy na autorskie szkolenie przeznaczone dla menedżerów, którzy chcieliby nauczyć się, w jaki sposób można wprowadzić takie rozwiązania w ich organizacji. Podczas szkolenia uczestnicy nauczą się jak identyfikować procesy, które można zautomatyzować oraz w jaki sposób nadzorować tworzenie takich rozwiązań.
Program opracowany przez wieloletniego praktyka biznesu.

Dla kogo:

  1. Kadra managerska
  2. Analitycy biznesowi

Korzyści dla uczestnika:

hook, ok, check Identyfikacja procesów, które można zoptymalizować dzięki Machine Learning

hook, ok, check Oszacowanie kosztów i zwrotów z inwestycji w rozwiązanie Machine Learning

hook, ok, check Kierowanie procesem wdrażania rozwiązania Machine Learning


Program spotkania obejmuje 1 dzień szkoleniowy, podczas którego uczestnik otrzyma komplet wiedzy z zakresu identyfikacji możliwości i wdrażania projektów Machine Learning w organizacji.

Prowadzący

Wykwalifikowany trener z 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań analitycznych

Kierował pionami analitycznymi w takich firmach jak dom mediowy OMD, Telewizja Polsat, Grupa Netsprint czy iTaxi. Odpowiadał za tworzenie i optymalizację algorytmów opartych na danych. Absolwent kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne w Szkole Głównej Handlowej.

Harmonogram:

9:25 Powitanie uczestników i rozpoczęcie warsztatu

9:30 Cyfrowa transformacja – konsekwencje dla biznesu

10:00 Kiedy warto robić Machine Learning? Skalowalność i algorytmizacja

10:30 Od czego zacząć? Jak identyfikować miejsca, w których inwestycja w data-driven przyniesie najszybszy i największy wzrost?

11:30 Przerwa na kawę

11:45 Podstawowe zagadnienia rozwiązywane przy pomocy Machine Learning

12:30 Przegląd przykładów modeli użycia rozwiązań opartych o Machine Learning

13:15 Przerwa na lunch

13:45 Zasoby niezbędne do stworzenia rozwiązań ML: dane, ludzie, moc obliczeniowa

14:15 Decyzje strategiczne do podjęcia: Wewnątrz organizacji czy outsourcing? Proof-of-concept czy od razu docelowe rozwiązanie? Analiza opłacalności wprowadzenia rozwiązania ML

15:00 Robimy Machine Learning – studium przypadku

16:00 Zakończenie warsztatu

Chcesz przeszkolić swoich pracowników z innego tematu? Szukasz doświadczonej firmy, która skroi szkolenie na miarę aktualnych potrzeb Twojej firmy?

Trio Conferences od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń na zamówienie klienta.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz wziąć udział w tym warsztacie albo chciałbyś zgłosić na warsztat swoich pracowników, zostaw nam swoje dane.

Zgoda marketingowa

Administratorem danych osobowych jest Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-739) przy ul. Stępińskiej 9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zamówionej usługi w postaci obsługi wiadomości i udzielenia odpowiedzi na wynikające z niej pytania oraz kierowania treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityka prywatności (https://online.trioconferences.pl/polityka-prywatnosci/ ) Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, przesyłając informację na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych dokonanego przed wycofaniem tej zgody.

Masz pytania?

Marta Pawlikowska

Project Director
880-124-108

m.pawlikowska@trioconferences.pl

Najczęściej zadawane pytania