Warsztaty malarskie „ Dama z jabłkami”

(wydarzenie online)

11 maja 2021, g. 17:00-19:00

To doskonały moment, żeby porzucić swoje obawy i spróbować czegoś nowego:-) Jeśli do tej pory uważałaś/uważałeś, że to “nie dla Ciebie”, to będziesz miał(a) doskonałą okazję przekonać się, że spod Twoich palców przy wsparciu p. Adriany może wyjść Twoje własne, małe dzieło sztuki:-)

Nasz event jest doskonałym pomysłem na integrację w ramach zespołu, w czasach, kiedy obostrzenia nie pozwalają na spotkanie face to face. To będzie doskonała zabawa i wspólne, kreatywne spędzenie czasu!

Dlaczego online?

  • NIE WYCHODZISZ Z DOMU, dzięki czemu nie narażasz zdrowia swojego, ani swoich bliskich.
  • Odkrywasz swoje talenty i nowe pasje! 
    W domowym zaciszu dasz upust swojej kreatywności:-)
  • Na zakończenie wydarzenia otrzymujesz swoje własne dzieło sztuki.

Wymagania techniczne spotkania online

  • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
  • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Prowadząca

Adriana Kaiser Subda

Architekt, Projektantka Mody

Malarstwo i rysunek odręczny kształciła podczas 5 lat studiów na wydziale Architektury w Krakowie, dziś swoje umiejętności wykorzystuje w pracy jako malarka eventowa, artysta, projektant i nauczyciel.
Absolwentka Fashion Design&Manufacture w Glasgow.

Obecnie jako artysta malarz związana z międzynarodową firmą eventową Culinaryon mającą swoje siedziby w największych stolicach świata w lokalizacji “Premium”.
W 2020 rozpoczęta współpraca z firmą HB Reavis (lider na europejskim rynku deweloperskim), w roli artysty prowadzącego eventy dla pracowników wynajmujących powierzchnie biurowe w inwestycjach firmy
Jako artystka, projektant ma na koncie wielokrotne wystąpienia w radiu i telewizji,
Wrodzona łatwość w kontaktach z ludźmi oraz praca w otoczeniu kamer przy dużej ilości słuchaczy uczyniły ja
najwyższej klasy profesjonalistą prowadzącym eventy ONLINE oraz OFFLINE.

Plan warsztatów:

17:00 Przywitanie uczestników, wskazówki organizacyjne

17:10 – 18:40 Każdy z uczestników, zaopatrzony przez nas wcześniej w niezbędne materiały i pod czujmy okiem p. Adriany maluje własną “Damę z jabłkami”

18:40 – 19:00 Prezentacje prac i zakończenie eventu

Event ma charakter otwarty, każdy chętny może wziąć udział.

Dla zainteresowanych firm możemy przygotować go w formie wydarzenia zamkniętego, dedykowanego wyłącznie określonej grupie. To doskonały pomysł
na imprezę integracyjną online!

Zapisz się

Co otrzymujesz ?

Pełen dostęp do transmisji online 11 maja 2021

Materiały niezbędne do namalowania obrazu – zostaną dostarczone do każdego z uczestników przed wydarzeniem

Wskazówki i opieka Prowadzącej nad właściwym postępem prac

Doskonałą zabawę w twórczej atmosferze

Chcesz się przeszkolić z innego tematu? Szukasz doświadczonej firmy, która skroi szkolenie na miarę aktualnych potrzeb Twojej firmy?

Trio Conferences od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń na zamówienie klienta.

Masz pytania?

Joanna Jamka

Conference Director
500161297

j.jamka@trioconferences.pl

Najczęściej zadawane pytania

Spotkanie praktyków to rodzaj wydarzenia, w którym możesz połączyć się z prelegentem online w czasie rzeczywistym za pomocą platformy szkoleniowej Trio Conferences – może zadać prelegentowi wszystkie pytania, które Cię interesują. Szczegółowe zasady oraz harmonogram spotkania online określone są w ofercie konkretnego wydarzenia.
Spotkania odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl
Tak, spotkania praktyków online zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł zadawać pytania.
Tak, dyskusje ekspertów mogą się odbywać jeśli przewiduje je program wydarzenia.
Aby zarejestrować się na darmowe webinarium musisz zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Sprawdź czy je zaznaczyłeś – to najczęstszy powód problemów z rejestracją.
Po udanej rejestracji na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający przyjęcie zgłoszenia wraz z linkiem do wirtualnego pokoju. Godzinę przed rozpoczęciem webinarium prześlemy go do Ciebie raz jeszcze wraz z przypomnieniem terminu.
Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.
Tak, nagrania z darmowych spotkań można obejrzeć po zalogowaniu/zarejestrowaniu się do platformy w Strefie darmowej.
Jeśli jesteś już zarejestrowany na platformie przejdź do Strefy darmowej, którą znajdziesz w dwóch miejscach na stronie:
– pierwsze – poprzez zakładkę Szkolenia w menu głównym (podzakładka Strefa darmowa)
– drugie – Kursy i strefa darmowa w zakładce Moje konto
Dostęp do nagrań, które Cię interesują, wykupujesz w wybranym przez siebie wariancie na określoną liczbę dni. Oznacza to, że przez ten czas możesz bez ograniczeń oglądać nagrania oraz dowolną liczbę razy wracać do nich oraz innych udostępnionych materiałów (prezentacje, raporty itp.)y. Nagrania są dostępne tylko poprzez platformę – nie można ich pobrać, aby skopiować. Pozostałe materiały są dostępne w opcji do pobrania.
Dostęp do nagrań otrzymasz od razu po opłaceniu dostępu wybraną przez siebie metodą płatności (przelew bankowy, PayU. Pamiętaj, że księgowanie może trwa kilka do kilkunastu godzin. Jeśli zależy Ci na czasie prześlij nam potwierdzenie przelewu na adres kontakt@trioconferences.pl, a udostępnimy Ci nagrania jeszcze tego samego dnia.
Przyczyn może być wiele. Najczęstsze:
1. Jeśli pojawia się komunikat: Nieobsługiwany format video lub MIME – problem spowodowany jest przez nieaktualną wtyczkę Flash. Proszę pobrać najnowszą wersję rozszerzenia Adobe Flash Player dla swojej przeglądarki internetowej.
2. Video nie odtwarza się w przeglądarce Chrome – ten problem pojawia się często. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z każdej innej przeglądarki.

Jeśli masz inny problem napisz do nas adres kontakt@trioconferences.pl
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.