Warsztaty malarskie „ Dama z jabłkami”

(wydarzenie online)

warsztaty trwają ok 2 godzin

To doskonały moment, żeby porzucić swoje obawy i spróbować czegoś nowego:-) Jeśli do tej pory uważałaś/uważałeś, że to “nie dla Ciebie”, to będziesz miał(a) doskonałą okazję przekonać się, że spod Twoich palców przy wsparciu p. Adriany może wyjść Twoje własne, małe dzieło sztuki:-)

Nasz event jest doskonałym pomysłem na integrację w ramach zespołu, w czasach, kiedy obostrzenia nie pozwalają na spotkanie face to face. To będzie doskonała zabawa i wspólne, kreatywne spędzenie czasu!

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz wziąć udział w tym warsztacie albo chciałbyś zgłosić na warsztat swoich pracowników, zostaw nam swoje dane.

Zgoda marketingowa:

 

Dlaczego online?

  • NIE WYCHODZISZ Z DOMU, dzięki czemu nie narażasz zdrowia swojego, ani swoich bliskich.
  • Odkrywasz swoje talenty i nowe pasje! 
    W domowym zaciszu dasz upust swojej kreatywności:-)
  • Na zakończenie wydarzenia otrzymujesz swoje własne dzieło sztuki.

Wymagania techniczne spotkania online

  • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
  • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Prowadząca

Adriana Kaiser Subda

Architekt, Projektantka Mody

Malarstwo i rysunek odręczny kształciła podczas 5 lat studiów na wydziale Architektury w Krakowie, dziś swoje umiejętności wykorzystuje w pracy jako malarka eventowa, artysta, projektant i nauczyciel.
Absolwentka Fashion Design&Manufacture w Glasgow.

Obecnie jako artysta malarz związana z międzynarodową firmą eventową Culinaryon mającą swoje siedziby w największych stolicach świata w lokalizacji “Premium”.
W 2020 rozpoczęta współpraca z firmą HB Reavis (lider na europejskim rynku deweloperskim), w roli artysty prowadzącego eventy dla pracowników wynajmujących powierzchnie biurowe w inwestycjach firmy
Jako artystka, projektant ma na koncie wielokrotne wystąpienia w radiu i telewizji,
Wrodzona łatwość w kontaktach z ludźmi oraz praca w otoczeniu kamer przy dużej ilości słuchaczy uczyniły ja
najwyższej klasy profesjonalistą prowadzącym eventy ONLINE oraz OFFLINE.

Plan warsztatów:

17:00 Przywitanie uczestników, wskazówki organizacyjne

17:10 – 18:40 Każdy z uczestników, zaopatrzony przez nas wcześniej w niezbędne materiały i pod czujmy okiem p. Adriany maluje własną “Damę z jabłkami”

18:40 – 19:00 Prezentacje prac i zakończenie eventu

Takie wydarzenie to doskonały pomysł na imprezę integracyjną online!

Chcesz się przeszkolić z innego tematu? Szukasz doświadczonej firmy, która skroi szkolenie na miarę aktualnych potrzeb Twojej firmy?

Trio Conferences od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń na zamówienie klienta.

Masz pytania?

Joanna Jamka

Conference Director
500161297

j.jamka@trioconferences.pl

Najczęściej zadawane pytania

Szkolenia zamknięte organizujemy dla Twojej firmy lub Twojego zespołu na indywidualne zamówienie. Dokładnie dostosowujemy szkolenie do potrzeb klienta i przeprowadzamy je w dogodnym dla klienta momencie.
Można skorzystać z ogólnej oferty szkoleń zamkniętych, które oferujemy (publikujemy je na stronie Szkolenia zamknięte) lub zdecydować się na inny, dowolny temat szkolenia, które przygotujemy.

Szkolenia zamknięte mogą odbyć się stacjonarnie (w siedzibie klienta lub innej dogodnej lokalizacji) albo online (na platformie szkoleniowej Trio Conferences lub z wykorzystaniem rozwiązania technologicznego klienta).

Wydarzenia odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ Trio Conferences dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl

Szkolenia zamknięte są wyceniane indywidualnie – zostaw nam swoje dane w formularzu kontaktowym, abyśmy mogli je dla Ciebie wycenić.

Na cenę szkolenia ma wpływ kilka czynników, m.in.:
– czas trwania szkolenia,
– poziom jego zaawansowania,
– język w jakim miałoby się odbyć,
– specyfika szkolenia, tzn. czy ma obejmować informacje ogólne czy też ma bazować na konkretnych case study, ćwiczeniach dostosowanych do specyfiki pracy osób biorących udział w szkoleniu.

Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.

Możesz zarejestrować się na trzy sposoby. Pierwsze – kupując dostęp do wydarzenia, drugi – zgłaszając się na wydarzenie darmowe, trzeci – rejestrując się poprzez zakładkę Zaloguj się w menu głównym (prawy, górny róg). Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje dostęp do swoich kursów w zakładce Moje konto.

Tak, uczestnicy wydarzeń szkoleń zamkniętych otrzymują ELEKTRONICZNY CERTYFIKAT UCZESTNICTWA po zakończeniu szkolenia.