WARSZTATY IMPROWIZACJI STOSOWANEJ

Rozwiń swoje kompetencje miękkie, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu podczas interaktywnych warsztatów improwizacji stosowanej z I’MPRO IMPRO.

Praktyczne warsztaty, które nie tylko pozytywnie wpłyną na redukcję stresu uczestników, ale dostarczą również nowych technik radzenia sobie w dynamicznej rzeczywistości biznesowej.


czas trwania: 4 h


Pracujemy w chaotycznym, wielobiegunowym świecie VUCA. Charakteryzuje się on dużą złożonością i zmiennością, które mogą potęgować częste uczucie niepewności. Jak skutecznie działać w takim środowisku? Rozwiązaniem nie jest próba kontrolowania tego „chaosu”, ale rozwijanie płynnych sposobów interakcji z nim – umiejętności skutecznego improwizowania. 

CO TO JEST IMPRO? 👏
Improwizacja stosowana to metoda warsztatowa łącząca ćwiczenia scenicznej improwizacji teatralnej wraz z ich praktycznym zastosowaniem w profesjonalnym świecie. Dzięki takim zajęciom w przyjemny sposób można rozwijać umiejętność skutecznego działania bez schematu, swoją inteligencję emocjonalną oraz takie kompetencje miękkie jak współpraca, kreatywność oraz pewność siebie. 

DLACZEGO WARTO?⭐️
Zajęcia z improwizacji stosowanej znajdują się w programach takich prestiżowych uniwersytetów jak Massachusetts Institute of Technology (MIT), Stanford czy Uniwersytet Kalifornijski (UCLA). Improwizacji uczą się także przyszli liderzy na kierunkach MBA, a także pracownicy takich firm jak np. Google, Microsoft czy Pixar. Dlaczego? Ponieważ impro łączy praktyczny rozwój kluczowych kompetencji miękkich (błyskotliwość, uważność, pewność siebie, etc.) z interaktywną, luźną formułą zajęć. 

CO BĘDZIEMY ROBIĆ? 👌
Kurs ma formę interaktywnych warsztatów online wypełnionych grami, zabawami oraz zadaniami kreatywnymi. Poprzez te ćwiczenia będziemy wyciągać wnioski na temat naszych nawyków działania, stylów komunikacyjnych oraz emocji. Wszystko to uzupełni kilka teorii psychologicznych oraz materiały dodatkowe przesyłane po każdym warsztacie. Będziemy się rozwijać, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

Korzyści dla uczestników

Po zakończeniu warsztatów, ich uczestnicy:

 • poznają swoje nawyki związane z autoprezentacją, współpracą oraz kreatywnością
 • rozwiną swoją empatię oraz zrozumienie dla osób, które posiadają inne nawyki
 • poznają wartość autentyczności w autoprezentacji oraz w kontaktach z innymi ludźmi
 • rozwiną swoją uważność oraz umiejętność aktywnego słuchania
 • poznają skuteczne sposoby radzenia sobie z wewnętrznym krytykiem, zwiększając swoją spontaniczność
 • poznają czynniki wpływające na zwiększenie współpracy pomiędzy członkami zespołu
 • nauczą się nowej techniki zwiększającej ilość i różnorodność pomysłów generowanych przez grupę podczas spotkań kreatywnych/burz mózgów – do wykorzystania w codziennej pracy
 • zrozumieją, w jaki sposób mogą lepiej dopasowywać się do rozmówców zwiększając swoją satysfakcję z komunikacji
 • poznają sposoby na zwiększenie innowacyjności w zespole
 • rozwiną swoją tolerancję na niepewność
 • rozwiną swoją umiejętność skutecznego działania bez schematu

Do kogo kierowane jest szkolenie:

 • do profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje interpersonalne i inteligencję emocjonalną
 • do managerów koordynujących pracę zespołu ludzi
 • do ekspertów, których praca opiera się na kontaktach z ludźmi
 • do empiryków, którzy lubią się uczyć poprzez doświadczanie i praktykę
 • do wszystkich, którzy chcą poznać przyjazne i skuteczne metody budowania relacji zarówno w zespole, jak również z klientami

oraz wszystkich tych managerów, którzy chcą zainwestować w system IT, ale brakuje im zasobów IT i chcą dowiedzieć się jak z sukcesem zrealizować takie projekty z zewnętrznym wykonawcą.

Wymagania techniczne spotkania online:

 • Stałe łącze internetowe
 • Kamera internetowa
 • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
 • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Weź udział w warsztatowym spotkaniu online

Uczestnicy nie muszą posiadać żadnych określonych umiejętności, jest to szkolenie dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić i świadomie używać swoich kompetencji miękkich w kontaktach biznesowych. Jedynym wymaganiem jest posiadanie sprawnej kamerki internetowej, mikrofonu, słuchawek oraz komputera z dostępem do internetu.

W spotkaniu możesz wziąć udział na komputerze, tablecie lub w telefonie – jak wolisz!

Formuła spotkania

Część praktyczna

Improwizacja w świecie biznesu
Improwizacja stosowana jako metoda warsztatowa wywodzi się ze scenicznej improwizacji teatralnej. Improwizatorzy mierzą się na scenie z ciągłą niewiadomą i zmianą – dokładnie tak samo jak liderzy w biznesowym świecie.

Część warsztatowa

Gry, zabawy i zadania kreatywne

Warsztaty będą wypełnione interaktywnymi zadaniami, grami oraz ćwiczeniami impro, które będziemy przeplatać z dyskusjami grupowymi, wyciąganiem wniosków oraz przekładaniem ich na grunt zawodowy. Wszystko to w luźnej i nieformalnej atmosferze dobrej zabawy.

Sesja pytań i odpowiedzi

Czas na zadanie wszystkich nurtujących pytań oraz swobodną wymianę opinii

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

 • Niepowtarzalna okazja, aby zdobyć unikalne kompetencje miękkie
 • Rewelacyjny sposób na redukcję stresu i napięcia
 • Pozytywne stymulowanie integracji i współpracy w zespole

W warsztatach powinien wziąć udział każdy menedżer zarządzający zespołem!

Warsztaty poprowadzi:

Bart Jurkowski

Psycholog, improwizator, założyciel I’MPRO IMPRO – organizacji rozwijającej kompetencje miękkie i umiejętność skutecznego działania bez schematów wśród managerów, zespołów i firm. 

Ex-Senior Consultant w Deloitte Digital. Odszedł z korporacji, żeby poświęcić się teatrowi improwizacji, którego uczył się w Warszawie, Los Angeles i Chicago. Realizował warsztaty impro m.in. dla Google, PKO S.A. oraz mBank oraz prowadzi pierwszy w Polsce kurs improwizacji stosowanej na kierunku MBA w Collegium Humanum. Po godzinach wykłada UX design na SGH i Politechnice Białostockiej oraz występuje w Musicalu Improwizowanym i innych projektach warszawskiego Klubu Komediowego.

Link do profilu na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/bartjurkowski/

Link do profilu na LinkedIn I’MPRO IMPRO: https://www.linkedin.com/showcase/improimpro

PROGRAM WARSZTATÓW:

9:55 Powitanie uczestników

10:00 Część I Webinar (1,5h)

 • Czym jest umiejętność improwizacji oraz dlaczego jest kluczową kompetencją w biznesie w czasach VUCA
 • Jak trenować umiejętność improwizacji jednocześnie rozwijając swoją kreatywność, współpracę oraz zdolności interpersonalne,
 • Dlaczego improwizacji uczą się liderzy na kierunkach MBA na takich Uniwersytetach jak Stanford, Massachusetts Institute of Technology i University of California. 

11:30 Przerwa

11:50 Część II Warsztaty (2,5h)

 • Autoprezentacja, naturalność oraz aktywne słuchanie
 • Współpraca, uważność oraz zaufanie
 • Kreatywność, innowacyjność i popełnianie błędów
 • Adaptacja, elastyczność i działanie bez schematu

14:20 Zakończenie warsztatów

Poznaj opinie uczestników o innych, organizowanych przez nas spotkaniach praktyków

Spotkanie praktyków online to wymiana doświadczeń bez konieczności wyjazdów

 • Nie narażasz się na ryzyko zarażenia!
 • Otrzymujesz dostęp do nagrania ze spotkania po jego zakończeniu – możesz wrócić do ciekawego wątku w dowolnym momencie
 • Zyskujesz dostęp do materiałów dodatkowych, udostępnionych przez praktyków
 • Możesz wrócić do nagrań dowolną liczbę razy – nie ograniczamy dostępu do nagrań, korzystaj tak często jak chcesz i potrzebujesz

Zapisz się

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz wziąć udział w tym warsztacie albo chciałbyś zgłosić na warsztat swoich pracowników, zostaw nam swoje dane.

Zgoda marketingowa:

 

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

Marta Pawlikowska

Project Director
880-124-108

m.pawlikowska@trioconferences.pl

FAQ

Spotkanie praktyków to rodzaj wydarzenia, w którym możesz połączyć się z prelegentem online w czasie rzeczywistym za pomocą platformy szkoleniowej Trio Conferences – może zadać prelegentowi wszystkie pytania, które Cię interesują. Szczegółowe zasady oraz harmonogram spotkania online określone są w ofercie konkretnego wydarzenia.
Spotkania odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl
Tak, spotkania praktyków online zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł zadawać pytania.
Tak, dyskusje ekspertów mogą się odbywać jeśli przewiduje je program wydarzenia.
Aby zarejestrować się na darmowe webinarium musisz zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Sprawdź czy je zaznaczyłeś – to najczęstszy powód problemów z rejestracją.
Po udanej rejestracji na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający przyjęcie zgłoszenia wraz z linkiem do wirtualnego pokoju. Godzinę przed rozpoczęciem webinarium prześlemy go do Ciebie raz jeszcze wraz z przypomnieniem terminu.
Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.
Tak, nagrania z darmowych spotkań można obejrzeć po zalogowaniu/zarejestrowaniu się do platformy w Strefie darmowej.
Jeśli jesteś już zarejestrowany na platformie przejdź do Strefy darmowej, którą znajdziesz w dwóch miejscach na stronie:
– pierwsze – poprzez zakładkę Szkolenia w menu głównym (podzakładka Strefa darmowa)
– drugie – Kursy i strefa darmowa w zakładce Moje konto
Dostęp do nagrań, które Cię interesują, wykupujesz w wybranym przez siebie wariancie na określoną liczbę dni. Oznacza to, że przez ten czas możesz bez ograniczeń oglądać nagrania oraz dowolną liczbę razy wracać do nich oraz innych udostępnionych materiałów (prezentacje, raporty itp.)y. Nagrania są dostępne tylko poprzez platformę – nie można ich pobrać, aby skopiować. Pozostałe materiały są dostępne w opcji do pobrania.
Dostęp do nagrań otrzymasz od razu po opłaceniu dostępu wybraną przez siebie metodą płatności (przelew bankowy, PayU. Pamiętaj, że księgowanie może trwa kilka do kilkunastu godzin. Jeśli zależy Ci na czasie prześlij nam potwierdzenie przelewu na adres kontakt@trioconferences.pl, a udostępnimy Ci nagrania jeszcze tego samego dnia.
Przyczyn może być wiele. Najczęstsze:
1. Jeśli pojawia się komunikat: Nieobsługiwany format video lub MIME – problem spowodowany jest przez nieaktualną wtyczkę Flash. Proszę pobrać najnowszą wersję rozszerzenia Adobe Flash Player dla swojej przeglądarki internetowej.
2. Video nie odtwarza się w przeglądarce Chrome – ten problem pojawia się często. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z każdej innej przeglądarki.

Jeśli masz inny problem napisz do nas adres kontakt@trioconferences.pl
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.