Procesy IT w firmie w 2021 roku

Pobierz 2-godzinne darmowe nagranie z dyskusji ekspertów

POBIERZ CAŁE NAGRANIE

Tematy spotkania

Te kwestie poruszyliśmy w dyskusji

1

6 kroków do planowania strategii cloud w IT

2

Modernizuj infrastrukturę IT w hybrydowym świecie

3

Strategia liderów: multicloud i hybrid cloud

4

Czym jest

hybrydowe IT

- plusy i minusy

Do 2021 r. ponad 75% średnich i dużych organizacji przyjmie wielochmurową i/lub hybrydową strategię IT.

Gartner

Wśród panelistów

Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielili się praktycy na co dzień wspierający biznes

Łukasz Kośnik

Specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu nowych strategii biznesowych oraz tworzeniu efektywnych zespołów IT. Jego największe sukcesy, jak sam mówi, to Centrum Kompetencyjne RITS Relyon IT Services utworzone w Wietnamie oraz współpraca z partnerami, takimi jak DocuSign czy UiPath, którzy usprawniają procesy IT w firmach. Prezes RITS Relyon IT Services

Szymon Kujawiak

Specjalizuje się w prowadzeniu projektów IT, które pozwalają firmom na optymalizację procesów rekrutacji i ograniczenie kosztów IT. Zdobywał doświadczenie w takich firmach jak Connecits, Link Group czy start-upie rekrutacyjnym FILTTR.

Łukasz Biedulski

Ma 15 lat doświadczenia w budowaniu obsługi klienta i zarządzania, a 6 lat doświadczenia w rekrutacji i zarządzaniu rekrutacjami. Optymalizuje procesy rekrutacji, onboardingu i komunikacji za pośrednictwem systemu wiadomości wideo Hypercare. Jest networkerem, aktywnym uczestnikiem środowiska start-upowego, entuzjasta Employer Brandingu. CEO Hypercare.io.

Dlaczego warto obejrzeć nagranie?

Sprawdź tematy, które poruszyliśmy w dyskusji

Najnowsze trendy, które zapowiada Gartner dla IT

Przykłady firm, które usprawniły procesy i koszty IT, kierując się nowymi kierunkami w IT

Konkretne doświadczenia i odpowiedzi na pytania, dotyczące najnowszych trendów

Przykłady działań możesz podjąć w swojej firmie, żeby ograniczyć koszty i usprawnić procesy w roku 2021

Jak uzyskać darmowy dostęp?

Zostaw swoje dane, na które wyślemy Ci link do nagrania

Organizator:

Partner merytoryczny:

Trio Conferences - jesteśmy organizatorem wydarzeń stacjonarnych oraz online dla biznesu, w duchu praktycy-praktykom. Wymiana doświadczeń, analiza realnych problemów w firmach i konkretne przykłady optymalizacji to nasza domena.

RITS - Relyon IT Services to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, która świadczy usługi od zatrudniania specjalistów IT, poprzez Software House, tworzenie i utrzymanie oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych.

Poznaj opinie o organizowanych przez nas spotkaniach

Nasze spotkanie to świetna okazja, aby porozmawiać o wyzwaniach w swojej firmie z kolegami po fachu. Anonimowo, dzięki formule online lub oficjalnie.

Lucyna Mach

Aleksandra Chmura

Piotr Kawecki

"Tak długo, jak dla wspólnego dobra konieczne będzie utrzymywanie „social distance” i izolacji, nie widzę lepszej możliwości prowadzenia szkoleń jak online. Z mojego punktu widzenia, jako uczestnika, wybieram szkolenia online, a nie offline. Nie zawsze są perfekcyjne technicznie, ale za to dają mi dodatkową wartość w postaci poczucia rzeczywistości i socjalnej więzi z innymi uczestnikami, której obecnie bardzo mi brakuje."

"Konferencja w wersji online nie odbiegała standardem od tych realizowanych w formie stacjonarnej. Świetny dobór prelegentów i przygotowanie pozwoliło na konstruktywne pytania. Odpowiedzi wyczerpujące, odnoszące się do warunków rynkowych, wiedzy i doświadczenia prelegentów.

""(...) miałam przyjemność wziąć udział w ciekawym spotkaniu praktyków, zorganizowanym przez Trio Conferences. Wydarzenie odbyło się całkowicie online!Myli się ten, kto sądzi, że wiało nudą i było mało interaktywnie. Wystarczyła słuchawka w uchu, żeby przez cały dzień przysłuchiwać się wystąpieniom prelegentów, a dodatkowo w każdym momencie można było zadać im pytanie."

OPERATIONAL PROCESS MANAGER

ADVISOR TO THE BOARD

CLIENT RELATIONSHIP MANAGER

Copyright © 2021 Trio Conferences sp. z o.o. sp. k. | All rights reserved