test

Zapisz się na darmowe webinarium

“Inwestycja w kogenerację”

Technologia | Finansowanie | Oszczędności

30 lipca, czwartek, godz. 14


Twoje dane:

Adres firmy:

Chcę zgłosić więcej osób

 

Pierwsza osoba - uzupełnij wszystkie pola, aby zgłosić kolejną osobę

 

Druga osoba - uzupełnij wszystkie pola, aby zgłosić kolejną osobę

 

Trzecia osoba - uzupełnij wszystkie pola, aby zgłosić kolejną osobę

 

Czwarta osoba - uzupełnij wszystkie pola, aby zgłosić kolejną osobę

 

Piąta osoba - uzupełnij wszystkie pola, aby zgłosić kolejną osobę

Kolejne osoby zarejestruj w nowym zgłoszeniu (dokończ tę rejestrację, a następnie odśwież stronę - F5 - i wyślij kolejny formularz) 

Proszę o dostęp do nagrań

Zgody marketingowe

Wyraź zgodę na otrzymywanie od nas i naszych partnerów treści marketingowych a otrzymasz darmowy dostęp do webinaru i pomocniczych materiałów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu przez Trio Conferences Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością. Sp. k., ul. Stępińska 9, 00-739 Warszawa, w celu marketingu bezpośredniego polegającego na kierowanie na wskazany adres e-mail i numer telefonu ofert handlowych, newslettera, ankiet satysfakcji i zaproszeń na organizowane szkolenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  partnerów biznesowych (dokładna informacja na ich temat jest widoczna na stronie konkretnego wydarzenia) świadczących usługi na rzecz Trio Conferences Sp. z o.o. Sp. k. w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług tych podmiotów, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących i w tym celu udostępniam moje dane tj.: adres-email oraz numer telefonu.