Edward K. Stanoch


Konsultant biznesowy, przedsiębiorca, wykładowca. Posiada blisko 25-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa strategicznego i HR zdobyte w firmach: Bossard Consultants, Gemini Consulting, Cap Gemini, Hewitt Associates i Aon Hewitt w tymi 15 lat doświadczeń w zakresie zarządzania praktyką doradczą Aon Hewitt w Polsce i w Europie.

Wieloletni i uznany wykładowca EMBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, w zakresie zarządzania strategicznego. Blisko współpracujący z funduszem venture capital Alfabeat głównie wspierając analizę strategiczną startupów będących przedmiotem zainteresowania funduszu.

Współzałożyciel nuChapter – firmy oferującej na polskim rynku unikalne badanie stylu życia z wykorzystaniem zaawansowanej technologii i algorytmów do pomiaru rytmu serca. Misją firmy jest inspirowanie do zmiany nawyków w celu poprawy jakości życia i pracy oraz efektywności osobistej.

Entuzjasta nowych technologii w medycynie. Od wielu lat blisko współpracuje z właścicielami i Zarządem firmy Adamed, w tym również pełniąc funkcję niezależnego członka rady nadzorczej w Silvermedia S.A., spółki zależnej Adamed, rozwijającej technologie informatyczne w zakresie telemedycyny.

Promotor wellbeing, pasjonat triathlonu, wypraw polarnych oraz minimalistycznego podróżowania. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz renomowanych programów menedżerskich m.in: MIT, Singularity University, Harvard Business School, Cornell University, INSEAD, London School of Economics. Ukończīł również dwa moduły certyfikujące Team Diagnostic International. Certyfikowany konsultant Exponential Organizations i Design Better Business.