Beata Doncer

 

Umów się ze mną na konsultację


Ekspert w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, interim manager. Specjalizuje się w projektach związanych ze szczupłym zarządzaniem (Lean Management), zwinnym zarządzaniem projektami (Agile Project Management) oraz  upraszczaniem procesów w firmie (Simplicity Designer). Posiada szerokie doświadczenie z obszaru sprzedaży oraz  zarządzania zasobami ludzkimi w branży farmaceutycznej (Polpharma, Egis), hotelarskiej (Intercontinental, Starwood) oraz  sprzedaży detalicznej (Zibi) .

Przez ponad 10 lat pracowała w strukturach sprzedaży i marketingu jednej z największych polskich firm farmaceutycznych o zasięgu międzynarodowym.  W tym okresie  brała udział w restrukturyzacji firmy, tworzeniu nowych struktur sprzedaży i marketingu. Przez następne 8 lat związana była z branżą hotelarską. Pracowała dla 3 hoteli  o zasięgu globalnym, gdzie  pełniła  funkcję menadżera do spraw personalnych dodatkowo   aktywnie poszukiwała i pozyskiwała fundusze na innowacyjne projekty służące rozwojowi pracowników. Z sukcesem zrealizowała 4 duże projekty  finansowane z funduszy unijnych z zakresu ZZL.

Doświadczenia w zakresie szczupłego zarządzania zdobyła pracując w  dużej firmie z branży retail. Obecnie w roli interim menadżera doradza Zarządowi  firmy z branży farmaceutycznej. Pasjonatka ciągłego rozwoju i  doskonalenia.