Dostęp do nagrań


Prelekcje ze szkoleń, które organizujemy, są dostępne dla uczestników jeszcze przez kilka miesięcy od terminu wydarzenia. Tak długo jak aktualna jest tematyka poruszana przez prelegentów! Dostęp do prelekcji można wykupić na określony czas w kilku wariantach do wyboru. Uczestniczysz w nich dokładnie wtedy, kiedy masz czas i ochotę. I przede wszystkim bez konieczności wyjazdów.

Szkolenia zamknięte


Od lat specjalizujemy się w organizacji szkoleń zamkniętych B2B. Współpracujemy z szerokim gronem trenerów, coachów, ekspertów, którzy gwarantują najwyższy poziom merytoryki. Priorytetem dla nas jest wiedza i doświadczenie, a nie nudne teoretyczne wykłady. Stawiamy na rozwój, dotrzymując kroku dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku, dzięki czemu możemy sprostać najtrudniejszym oczekiwaniom naszych Klientów.

Matematyka biznesowo-handlowa

Znajomość matematyki biznesowej pozwoli uczestnikom warsztatów efektywniej zarządzać rentownością prowadzonych działań handlowych, świadomie planować portfolio produktów i promocje cenowe, a także zrozumieć jaki jest koszt finansowania każdego biznesu.
Zorganizuj w Twojej firmie

Skuteczny lider hybrydowy

Aby wspomóc menadżerów rozwijaniu ich umiejętności zarządzania w nowej rzeczywistości proponujemy praktyczne szkolenie z zarządzania zespołem hybrydowym. Zapraszamy na szkolenie oparte o case study oraz praktyczne doświadczenia …
Zorganizuj w Twojej firmie

Design Thinking w HR

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników HR – specjalistów, menedżerów, rekruterów i biznes partnerów – wszystkich, którym zależy na tworzeniu skutecznych i efektywnych rozwiązań, które będą odpowiadały na prawdziwe …
Zorganizuj w Twojej firmie

Transmisje/szkolenia online


Spotkaj się prelegentem oraz innymi uczestnikami wydarzenia w czasie rzeczywistym na naszej platformie szkoleniowej. Zadaj prelegentom wszystkie nurtujące Cię pytania, nawiąż z nimi bezpośredni kontakt. Rozwiąż swoje bieżące problemy bez konieczności wyjazdu na szkolenie na drugi koniec Polski – w pracy lub w domu, jak wolisz.

Nie masz dostępu do strefy darmowej!

Strefa darmowa jest dostępna dla zarejestrowanych użytkowników


W strefie darmowej znajdziesz szkolenia i prezentacje, które udostępniamy bezpłatnie. Śledź naszą stronę, aby nie przegapić żadnej darmowej propozycji.

Uzyskaj dostęp do strefy darmowej logując się / rejestrując

Zaloguj się

Nie masz konta? Zarejestruj się bezpłatnie