Nasze wydarzenia

Wydarzenia, które organizujemy na platformie szkoleniowej, najpierw transmitujemy online, dając możliwość spotkania się z prelegentami, a po kilku dniach udostępniamy nagrania z prelekcji, sesji pytań oraz prezentacji w kilku wariantach do wyboru. Sprawdź naszą ofertę!

Transmisje online

Okazja, aby spotkać się prelegentem i rozwiązać swoje bieżące problemy bez konieczności wyjazdu z firmy.

Dostęp do nagrań

Dostęp do nagrań z prelekcji można wykupić na określony czas w kilku wariantach do wyboru.

Strefa darmowa

Zarejestruj się na platformie i korzystaj z nagrań bezpłatnych. Śledź nas i sprawdzaj jakie materiały czekają na Ciebie w strefie darmowej.

Zobacz jak poruszać się po platformie

Szkolenia zamknięte


Od lat specjalizujemy się w organizacji szkoleń zamkniętych B2B. Współpracujemy z szerokim gronem trenerów, coachów, ekspertów, którzy gwarantują najwyższy poziom merytoryki. Priorytetem dla nas jest wiedza i doświadczenie, a nie nudne teoretyczne wykłady. Stawiamy na rozwój, dotrzymując kroku dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku, dzięki czemu możemy sprostać najtrudniejszym oczekiwaniom naszych Klientów.

Design Thinking w HR

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników HR – specjalistów, menedżerów, rekruterów i biznes partnerów – wszystkich, którym zależy na tworzeniu skutecznych i efektywnych rozwiązań, które będą odpowiadały na prawdziwe …

Zorganizuj w Twojej firmie

Dostęp do nagrań


Prelekcje ze szkoleń, które organizujemy, są dostępne dla uczestników jeszcze przez kilka miesięcy od terminu wydarzenia. Tak długo jak aktualna jest tematyka poruszana przez prelegentów! Dostęp do prelekcji można wykupić na określony czas w kilku wariantach do wyboru. Uczestniczysz w nich dokładnie wtedy, kiedy masz czas i ochotę. I przede wszystkim bez konieczności wyjazdów.

Transmisje online


Spotkaj się prelegentem oraz innymi uczestnikami wydarzenia w czasie rzeczywistym na naszej platformie szkoleniowej. Zadaj prelegentom wszystkie nurtujące się pytania, nawiąż z nimi bezpośredni kontakt. Rozwiąż swoje bieżące problemy bez konieczności wyjazdu na szkolenie na drugim końcu Polski – w pracy lub w domu, jak wolisz.

Matematyka biznesowo-handlowa 7 września

Znajomość matematyki biznesowej pozwoli uczestnikom warsztatów efektywniej zarządzać rentownością prowadzonych działań handlowych, świadomie planować portfolio produktów i promocje cenowe, a także zrozumieć jaki jest koszt finansowania każdego biznesu.

Zapisz się

Design Thinking w HR – 25 czerwca

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników HR – specjalistów, menedżerów, rekruterów i biznes partnerów – wszystkich, którym zależy na tworzeniu skutecznych i efektywnych rozwiązań, które będą odpowiadały na prawdziwe …

Zapisz się

Strefa darmowa – braku dostępu!

Strefa darmowa jest dostępna dla zarejestrowanych użytkowników


W strefie darmowej znajdziesz szkolenia i prezentacje, które udostępniamy bezpłatnie. Śledź naszą stronę, aby nie przegapić żadnej darmowej propozycji.

Uzyskaj dostęp do strefy darmowej logując się / rejestrując

Zaloguj się

Nie masz konta? Zarejestruj się bezpłatnie

Trio Conferences
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.
ul. Stępińska 9, 00-739 Warszawa
Tel: +48 22 45 25 100 
E-mail: kontakt@trioconferences.pl

NIP: 5213633393
KRS: 0000423667 REGON: 146200740

Dział Sprzedaży
Tel: +48 519 407 696
E-mail: kontakt@trioconferences.pl