Nie masz dostępu do strefy darmowej!

Strefa darmowa jest dostępna dla zarejestrowanych użytkowników


W strefie darmowej znajdziesz szkolenia i prezentacje, które udostępniamy bezpłatnie. Śledź naszą stronę, aby nie przegapić żadnej darmowej propozycji.

Uzyskaj dostęp do strefy darmowej logując się / rejestrując

Zaloguj się

Nie masz konta? Zarejestruj się bezpłatnie

Szkolenia zamknięte


Od lat specjalizujemy się w organizacji szkoleń zamkniętych B2B. Współpracujemy z szerokim gronem trenerów, coachów, ekspertów, którzy gwarantują najwyższy poziom merytoryki. Priorytetem dla nas jest wiedza i doświadczenie, a nie nudne teoretyczne wykłady. Stawiamy na rozwój, dotrzymując kroku dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku, dzięki czemu możemy sprostać najtrudniejszym oczekiwaniom naszych Klientów.

Dostęp do nagrań


Prelekcje ze szkoleń, które organizujemy, są dostępne dla uczestników jeszcze przez kilka miesięcy od terminu wydarzenia. Tak długo jak aktualna jest tematyka poruszana przez prelegentów! Dostęp do prelekcji można wykupić na określony czas w kilku wariantach do wyboru. Uczestniczysz w nich dokładnie wtedy, kiedy masz czas i ochotę. I przede wszystkim bez konieczności wyjazdów.

Transmisje online


Spotkaj się prelegentem oraz innymi uczestnikami wydarzenia w czasie rzeczywistym na naszej platformie szkoleniowej. Zadaj prelegentom wszystkie nurtujące się pytania, nawiąż z nimi bezpośredni kontakt. Rozwiąż swoje bieżące problemy bez konieczności wyjazdu na szkolenie na drugim końcu Polski – w pracy lub w domu, jak wolisz.

Lider zdalnego zespołu 6 listopada

Szkolenie przeznaczone jest dla liderów i menedżerów, którzy mierzą się ze zdalną rzeczywistością, a także dla wszystkich tych, którzy chcą zbudować efektywny, zgrany zdalny zespół, który będzie osiągał…
Zapisz się

Poznaj opinie naszych uczestników o wydarzeniach organizowanych online

Trio Conferences
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.
ul. Stępińska 9, 00-739 Warszawa
Tel: +48 22 45 25 100 
E-mail: kontakt@trioconferences.pl

NIP: 5213633393
KRS: 0000423667 REGON: 146200740

Dział Sprzedaży
Tel: +48 519 407 696
E-mail: kontakt@trioconferences.pl

Kategorie kursów