S&OP i Zarządzanie Rentownością – jak technologia wspiera planowanie zintegrowane – 2 lutego

DARMOWY WEBINAR

TRANSMISJA ONLINE 2 LUTEGO, GODZ. 13:00

Większość czasu planistów zajmują powtarzalne i czasochłonne czynności przygotowania danych i generowania planów. A to dlatego, że jesteśmy przyzwyczajeni do rozpisywania procesów na papierze i w Excelu… To, co pomaga w powtarzalności procesu to utrwalenie go z wykorzystaniem rozwiązań technologicznych, które są automatyczne i oszczędzają czas. Dopiero wtedy każdy planista będzie mógł skupić się na analizie i podejmowaniu decyzji. Dlatego najlepsi liderzy wspierają się technologią także w S&OP.

Zapraszamy Cię do odkrycia możliwości, jakie daje najnowsza technologia w procesie planowania.

Podczas webinarium dowiesz się:

  • Jak platformy planistyczne wspierają wdrożenie procesów planowania S&OP 
  • Co to jest planowanie oparte o atrybuty i planowanie równoległe 
  • Jak zorganizować workflow w procesach planistycznych
  • Jak efektywnie zarządzać wszystkimi elementami procesu S&OP

– pozyskaniem danych z systemów operacyjnych 
– przygotowaniem danych historycznych
– forecastingiem i demand planningiem 
– supply & resources planningiem 

  • Jak realizować wersjonowanie planów i planowanie scenariuszowe 

Ponadto pokażemy jak plan S&OP przesyłany jest do planów operacyjnych i jak poziom realizacji widoczny jest online w planie S&OP

Dlaczego online?

  • NIE WYCHODZISZ Z DOMU, dzięki czemu nie narażasz zdrowia swojego, ani swoich bliskich.
  • WYPRZEDZASZ KONKURENCJĘ! Szkolisz się z interesującego Cię tematu.
  • Po szkoleniu otrzymujesz prezentację.

Artur Buła, CEO BiModal Solutions

Ekspert w zakresie Sales & Operations Planning oraz Supply Chain Planning

Platformy planistyczne, low-code i bimodalne podejście do wdrażania rozwiązań, to jego niezawodna odpowiedź na rosnące potrzeby rynku. Absolwent Wydziału Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczenie na stanowiskach Customer Director oraz Senior Project Manager zdobywał pracując w międzynarodowych środowiskach, m.in. w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. W USA współpracował z ponad 50 klientami, wdrażając rozwiązania biznesowe oparte na systemach ERP. W latach 2011-2012 zbudował dział zajmujący się systemami ERP w spółce IMI Critical Engineering (CCI). Od 2012 roku pracując w Polsce, z sukcesem wprowadził na nasz rynek bimodalną platformę Novacura Flow, wykorzystywaną do optymalizacji procesów krytycznych w utrzymaniu ruchu, serwisie, logistyce i produkcji. Założyciel firmy BiModal Solutions, która m.in. realizuje dedykowane rozwiązania planistyczne, a przy tym wspiera przedsiębiorstwa w zarządzaniu rentownością. W 2019 roku stworzył BiModal Planning Platform – rozwiązanie certyfikowane przez IBM – które pozwala rewolucjonizować obszar S&OP w Polsce.

Do kogo kierujemy webinar?

Grupą docelową są wszystkie przedsiębiorstwa produkcyjne, niezależnie od typu produkcji i modelu biznesowego. Firmy, które mają mniej lub bardziej rozbudowany supply chain. Zarówno organizacje polskie, jak i oddziały firm zagranicznych

DOSTĘP DO NAGRAŃ

Zobacz inne nasze wydarzenia

FAQ

Szkolenia zamknięte organizujemy dla Twojej firmy lub Twojego zespołu na indywidualne zamówienie. Dokładnie dostosowujemy szkolenie do potrzeb klienta i przeprowadzamy je w dogodnym dla klienta momencie.
Można skorzystać z ogólnej oferty szkoleń zamkniętych, które oferujemy (publikujemy je na stronie Szkolenia zamknięte) lub zdecydować się na inny, dowolny temat szkolenia, które przygotujemy.

Szkolenia zamknięte mogą odbyć się stacjonarnie (w siedzibie klienta lub innej dogodnej lokalizacji) albo online (na platformie szkoleniowej Trio Conferences lub z wykorzystaniem rozwiązania technologicznego klienta).

Wydarzenia odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ Trio Conferences dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl

Szkolenia zamknięte są wyceniane indywidualnie – zostaw nam swoje dane w formularzu kontaktowym, abyśmy mogli je dla Ciebie wycenić.

Na cenę szkolenia ma wpływ kilka czynników, m.in.:
– czas trwania szkolenia,
– poziom jego zaawansowania,
– język w jakim miałoby się odbyć,
– specyfika szkolenia, tzn. czy ma obejmować informacje ogólne czy też ma bazować na konkretnych case study, ćwiczeniach dostosowanych do specyfiki pracy osób biorących udział w szkoleniu.

Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.

Możesz zarejestrować się na trzy sposoby. Pierwsze – kupując dostęp do wydarzenia, drugi – zgłaszając się na wydarzenie darmowe, trzeci – rejestrując się poprzez zakładkę Zaloguj się w menu głównym (prawy, górny róg). Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje dostęp do swoich kursów w zakładce Moje konto.

Tak, uczestnicy wydarzeń szkoleń zamkniętych otrzymują ELEKTRONICZNY CERTYFIKAT UCZESTNICTWA po zakończeniu szkolenia.

Masz pytania?

Agnieszka Palka

Project Manager
519-407-681

a.palka@trioconferences.pl