Webinarium:

Rozwiązania dla biznesu – kogeneracja, czy fotowoltaika – 2 grudnia –

Technologia | Oszczędności | Finansowanie

2 grudnia – godzina 13.00

Zapraszamy na webinar, który poświecony będzie porównaniu dwóch rozwiązań energooszczędnych – Fotowoltaiki z Kogeneracją opartą o paliwo gazowe. Rejestracja bezpłatna!

Główne zagadnienia webinarium:

 • Co to jest wysokosprawna Kogeneracja
 • Dlaczego warto wdrożyć Kogenerację właśnie teraz
 • Czym jest Fotowoltaika
 • Sprawność systemów PV i JK
 • Obecne uwarunkowania ekonomiczne wynikające z zastosowania wysokosprawnej Kogeneracji i Fotowoltaiki
 • Wskaźniki wzrostu inwestycji (PV vs JK)
 • Instalacja systemów hybrydowych
 • Koszty wdrożenia i utrzymania instalacji Jednostki Kogeneracyjnej i Fotowoltaiki
 • Ryzyka administracyjne i technologiczne

Webinarium przygotowaliśmy dla:

 • Dyrektorów ds. Inwestycji
 • Dyrektorów ds. Rozwoju
 • Managerów ds. Energii
 • Prezesów
 • Właścicieli firm
 • Głównych Energetyków
 • Dyrektorów i Kierowników Produkcji
 • Dyrektorów Zakładów
 • Plant Managerów
 • Technologów

dla wszystkich osób zainteresowanych inwestycją w kogenerację/fotowoltaikę

Wymagania techniczne spotkania online:

 • Stałe łącze internetowe
 • Kamera internetowa
 • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
 • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Zarejestruj się jeśli planujesz:

hook, ok, check zabezpieczyć się przed dalszymi podwyżkami cen energii (m.in. w związku z opłatą mocową)

hook, ok, check zapewnić firmie bezpieczeństwo energetyczne obiektu

hook, ok, check realnie zmniejszyć koszty energii (zarówno prądu, jak i ciepła)

hook, ok, check znacznie zredukować emisję CO2

Kogeneracja

Fotowoltaika

PARTNER MERYTORYCZNY

Prelegenci

Mariusz Pyrowicz, Generate 4

Z branżą telekomunikacyjną, elektryczną i niskoprądową związany  od roku 1995. Posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań kogeneracyjnych dla biznesu. Uczestnik licznych szkoleń krajowych i międzynarodowych z zakresu rozwiązań ICT (Information and Communication Technologies)  oraz energetyki w wysokosprawnej Kogeneracji. Na stanowiskach managerskich nieprzerwanie od 1998 roku.  Obecnie Prezes Zarządu Generate 4, Członek Zarządu spółek GRUPY HEXA.

Arkadiusz Górski, Generate 4

Wdrożył jedną z pierwszych instalacji trigeneracji w Polsce w segmencie komercyjnym. Przedsiębiorca i manager z 30-letnim doświadczeniem; kwalifikacje i wykształcenie: automatyka, elektrotechnika, energetyka, zarządzanie w tym doradztwo energetyczne. Od 2005 roku związany z GK PGNiG i rozwojem kogeneracji, technologią IT, operacjami biznesowymi, strategią i inwestowaniem. Posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu infrastruktury energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego, budowie i wyposażeniu instalacji kogeneracyjnych, rewitalizacji instalacji, outsourcingu energetycznym, usługach wsparcia technicznego. Od 2015 roku  współpracuje z Hexą, firmą z której została wydzielona spółka Generate 4 w zakresie wdrożeń jednostek kogeneracji.

Grzegorz Karwacki, Generate 4

Specjalista w zakresie automatyki, oprogramowania i telekomunikacji. Przedsiębiorca i manager z 20-letnim doświadczeniem w zakresie budowy  instalacji elektrycznych i ciepłowniczych, AKPiA oraz rozwiązań sieciowych w telekomunikacji. Doświadczenie zdobył również na obiektach Grupy ENEA S.A., Elektrowni Kozienice oraz Elektrociepłowni Żerań w zakresie AKPiA. Współpracował z liderami tego rynku Siemens, WAGO, Eaton, Danfoss. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu infrastruktury energetycznej, niskoprądowej na obiektach przemysłowych, biurowych oraz handlowych. Od 2012 roku  współpracuje z Grupą Hexa, obecnie wydzieloną spółką Generate 4 w zakresie wdrożeń jednostek kogeneracyjnych.

Szymon Górski, Generate 4

Od 2018 roku uczestniczy przy projektach związanych z wdrożeniami kogeneracji. Przedsiębiorca z 3-letnim doświadczeniem, współpracuje z Politechniką Warszawską w instytutach związanych z elektroenergetyką. Bierze udział w instalacjach jednostek kogeneracji oraz rozdziału energii elektrycznej. Posiada doświadczenie przy wykonywaniu usług wsparcia technicznego. Od 2019 roku współpracuje z Hexą, firmą przekształconą w Generate 4, w zakresie projektów instalacji jednostek kogeneracyjnych następujących producentów: TEDOM, Viessmann, GE – Jenbacher, MTU.

Chcesz dołączyć do grona uczestników transmisji online?

Zostaw swoje dane, aby wziąć udział.

ZAREJESTROWANI MAJĄ PROŚCIEJ! Jeśli jesteś już zarejestrowany na naszej platformie szkoleniowej, system automatycznie uzupełni Twoje daneWystarczy, że je potwierdzisz. 🙂

Jeśli nie masz swojego konta na naszej platformie, uzupełnij swoje dane poniżej.

Najczęściej zadawane pytania

Spotkanie praktyków to rodzaj wydarzenia, w którym możesz połączyć się z prelegentem online w czasie rzeczywistym za pomocą platformy szkoleniowej Trio Conferences – może zadać prelegentowi wszystkie pytania, które Cię interesują. Szczegółowe zasady oraz harmonogram spotkania online określone są w ofercie konkretnego wydarzenia.
Spotkania odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl
Tak, spotkania praktyków online zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł zadawać pytania.
Tak, dyskusje ekspertów mogą się odbywać jeśli przewiduje je program wydarzenia.
Aby zarejestrować się na darmowe webinarium musisz zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Sprawdź czy je zaznaczyłeś – to najczęstszy powód problemów z rejestracją.
Po udanej rejestracji na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający przyjęcie zgłoszenia wraz z linkiem do wirtualnego pokoju. Godzinę przed rozpoczęciem webinarium prześlemy go do Ciebie raz jeszcze wraz z przypomnieniem terminu.
Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.
Tak, nagrania z darmowych spotkań można obejrzeć po zalogowaniu/zarejestrowaniu się do platformy w Strefie darmowej.
Jeśli jesteś już zarejestrowany na platformie przejdź do Strefy darmowej, którą znajdziesz w dwóch miejscach na stronie:
– pierwsze – poprzez zakładkę Szkolenia w menu głównym (podzakładka Strefa darmowa)
– drugie – Kursy i strefa darmowa w zakładce Moje konto
Dostęp do nagrań, które Cię interesują, wykupujesz w wybranym przez siebie wariancie na określoną liczbę dni. Oznacza to, że przez ten czas możesz bez ograniczeń oglądać nagrania oraz dowolną liczbę razy wracać do nich oraz innych udostępnionych materiałów (prezentacje, raporty itp.)y. Nagrania są dostępne tylko poprzez platformę – nie można ich pobrać, aby skopiować. Pozostałe materiały są dostępne w opcji do pobrania.
Dostęp do nagrań otrzymasz od razu po opłaceniu dostępu wybraną przez siebie metodą płatności (przelew bankowy, PayU. Pamiętaj, że księgowanie może trwa kilka do kilkunastu godzin. Jeśli zależy Ci na czasie prześlij nam potwierdzenie przelewu na adres kontakt@trioconferences.pl, a udostępnimy Ci nagrania jeszcze tego samego dnia.
Przyczyn może być wiele. Najczęstsze:
1. Jeśli pojawia się komunikat: Nieobsługiwany format video lub MIME – problem spowodowany jest przez nieaktualną wtyczkę Flash. Proszę pobrać najnowszą wersję rozszerzenia Adobe Flash Player dla swojej przeglądarki internetowej.
2. Video nie odtwarza się w przeglądarce Chrome – ten problem pojawia się często. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z każdej innej przeglądarki.

Jeśli masz inny problem napisz do nas adres kontakt@trioconferences.pl
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.

Masz pytania?

Agnieszka Piśniak

Conference Coordination Director
500 435 956

a.pisniak@trioconferences.pl