Rejestracja wielu uczestników

Wprowadź dane płatnika w formularzu poniżej. W odpowiednim polu formularza wpisz imiona i nazwiska uczestników, których chcesz zgłosić.

 

Adres firmy:

 

 

Zgody marketingowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu przez Trio Conferences Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością. Sp. k., ul. Stępińska 9, 00-739 Warszawa, w celu marketingu bezpośredniego polegającego na kierowanie na wskazany adres e-mail i numer telefonu ofert handlowych, newslettera, ankiet satysfakcji i zaproszeń na organizowane szkolenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  partnerów biznesowych (dokładna informacja na ich temat jest widoczna na stronie konkretnego wydarzenia) świadczących usługi na rzecz Trio Conferences Sp. z o.o. Sp. k. w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług tych podmiotów, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących i w tym celu udostępniam moje dane tj.: adres-email oraz numer telefonu.