Szkolenie zamknięte

Podstawowe algorytmy Machine Learning

Formuła online lub stacjonarnie – Ty decydujesz!

Lasy losowe, klasyfikatory Bayesowskie, sieci neuronowe, DB-SCAN, Q-LearningAlgorytmów używanych w uczeniu maszynowym jest bardzo dużo. Dobranie optymalnego algorytmu często decyduje o sukcesie projektu.

Zapraszamy na autorskie szkolenie opracowane przez wieloletniego praktyka biznesu, podczas którego poznasz najbardziej popularne algorytmy machine learning.

Duży nacisk zostanie położony na warunki, które muszą zostać spełnione, aby konkretny algorytm mógł być zastosowany. Zostaną również przedstawione podstawowe techniki optymalizowania danych w celu zastosowania konkretnego algorytmu.

Szkolenie jest prowadzone z wykorzystaniem metod aktywnych, przy użyciu wielu case studies, które pozwalają skupić się na praktyce

Dla kogo:

  1. Analitycy
  2. Programiści

Szkolenie jest idealnym uzupełnieniem dla osób z wykształceniem informatycznym, którzy pragną zająć się praktycznym wdrażaniem metod uczenia maszynowego i postrzegają jako barierę luki w swojej wiedzy z dziedziny statystyki.

Program obejmuje:

hook, ok, check Algorytmy regresyjne versus algorytmy segmentacyjne

hook, ok, check Pojęcie złożoności obliczeniowej

hook, ok, check Przegląd algorytmów regresyjnych

hook, ok, checkPrzegląd algorytmów segmentacyjnych

hook, ok, check Podstawowe zastosowania algorytmów Machine Learning


Program spotkania obejmuje 1 dzień szkoleniowy, podczas którego uczestnik otrzyma komplet wiedzy i możliwość jej praktycznego przećwiczenia, aby samodzielnie wybierać i wykorzystywać algorytymy ML w swojej codzinnej pracy.

Prowadzący

Wykwalifikowany trener z 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań analitycznych

Kierował pionami analitycznymi w takich firmach jak dom mediowy OMD, Telewizja Polsat, Grupa Netsprint czy iTaxi. Odpowiadał za tworzenie i optymalizację algorytmów opartych na danych. Absolwent kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne w Szkole Głównej Handlowej.

Harmonogram:

9:25 Powitanie uczestników i rozpoczęcie warsztatu

9:30 Algorytmy regresyjne versus algorytmy segmentacyjne

10:00 Pojęcie złożoności obliczeniowej

10:30 Przerwa na kawę

10:45 Przegląd algorytmów regresyjnych

12:15 Przerwa na lunch

13:00 Przegląd algorytmów segmentacyjnych

15:00 Podstawowe zastosowania algorytmów Machine Learning

16:00 Zakończenie warsztatu

Chcesz przeszkolić swoich pracowników z innego tematu? Szukasz doświadczonej firmy, która skroi szkolenie na miarę aktualnych potrzeb Twojej firmy?

Trio Conferences od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń na zamówienie klienta.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz wziąć udział w tym warsztacie albo chciałbyś zgłosić na warsztat swoich pracowników, zostaw nam swoje dane.

Zgoda marketingowa

Administratorem danych osobowych jest Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-739) przy ul. Stępińskiej 9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zamówionej usługi w postaci obsługi wiadomości i udzielenia odpowiedzi na wynikające z niej pytania oraz kierowania treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityka prywatności (https://online.trioconferences.pl/polityka-prywatnosci/ ) Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, przesyłając informację na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych dokonanego przed wycofaniem tej zgody.

Masz pytania?

Marta Pawlikowska

Project Director
880-124-108

m.pawlikowska@trioconferences.pl

Najczęściej zadawane pytania