Planowanie popytu i zatowarowania magazynów w rozbudowanej sieci dystrybucji

Obecne przedsiębiorstwa produkcyjne wypracowały bardziej złożone sieci dostaw (supply networks), niż kiedykolwiek wcześniej. Wymagania klientów, czynniki ekonomiczne, polityczno-prawne, ekspansja na rynki zagraniczne, a także rozwój technologii znacząco wpłynęły na kształt sieci dostaw (supply network). 

Procesy planistyczne dla rozbudowanej sieci dystrybucji charakteryzują się wysokim poziomem złożoności. Są jednocześnie niezwykle krytyczne, ponieważ tylko dzięki nim można odpowiednio zbilansować aktualne i przyszłe potrzeby klientów z niezbędnymi zasobami logistycznymi, produkcyjnymi i materiałowymi.

O czym mówiliśmy?

 • Demand Planning – zestawienie historii i statystyki, planowanie według atrybutów. Planowanie popytu, to przede wszystkim prognozowanie, ale nie tylko, do całego zestawu miar niezbędnych w tym procesie dołożyć można wiele danych objaśniających i wspierających proces.  
 • Sieć dystrybucji – odwzorowanie magazynów i przepływ popytu. Złożoność punktów w sieci dystrybucji ma ogromne znaczenie dla całej organizacji, dlatego powiemy o tym, jak dążyć do zrównoważonego zarządzania procesami planistycznymi w całej sieci dystrybucji.
 • Bottom up planning – jak włączyć organizację sprzedażową w procesy planowania. Procesy planistyczne obejmują znacznie więcej działów, niż tylko Dział Planistyczny. Odpowiemy na pytanie, w jaki sposób dołączać procesy planistyczne do globalnej strategii osiągania celów biznesowych.

Nagranie z dyskusji dostępne jest w formule “strefa darmowa”

 • Jeśli nie miałeś możliwości dołączyć do spotkania live z naszym ekspertem i zadać mu pytania, obejrzyj nagranie, które dostępne jest bezpłatnie na naszej platformie szkoleniowej.
 • Możesz wracać do nagrania dowolną liczbę razy. Wystarczy, że założysz swoje konto na platformie.

Dlaczego online?

 • NIE WYCHODZISZ Z DOMU, dzięki czemu nie narażasz zdrowia swojego, ani swoich bliskich.
 • WYPRZEDZASZ KONKURENCJĘ! Szkolisz się z interesującego Cię tematu.
 • Po szkoleniu otrzymujesz prezentację.

Wymagania techniczne spotkania online:

 • Stałe łącze internetowe
 • Kamera internetowa
 • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
 • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Artur Buła, CEO BiModal Solutions

Ekspert w zakresie Sales & Operations Planning oraz Supply Chain Planning

Platformy planistyczne, low-code i bimodalne podejście do wdrażania rozwiązań, to jego niezawodna odpowiedź na rosnące potrzeby rynku. Absolwent Wydziału Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczenie na stanowiskach Customer Director oraz Senior Project Manager zdobywał pracując w międzynarodowych środowiskach, m.in. w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. W USA współpracował z ponad 50 klientami, wdrażając rozwiązania biznesowe oparte na systemach ERP. W latach 2011-2012 zbudował dział zajmujący się systemami ERP w spółce IMI Critical Engineering (CCI). Od 2012 roku pracując w Polsce, z sukcesem wprowadził na nasz rynek bimodalną platformę Novacura Flow, wykorzystywaną do optymalizacji procesów krytycznych w utrzymaniu ruchu, serwisie, logistyce i produkcji. Założyciel firmy BiModal Solutions, która m.in. realizuje dedykowane rozwiązania planistyczne, a przy tym wspiera przedsiębiorstwa w zarządzaniu rentownością. W 2019 roku stworzył BiModal Planning Platform – rozwiązanie certyfikowane przez IBM – które pozwala rewolucjonizować obszar S&OP w Polsce.

Do kogo kierujemy webinar?

Grupą docelową są wszystkie przedsiębiorstwa produkcyjne, niezależnie od typu produkcji i modelu biznesowego. Firmy, które mają mniej lub bardziej rozbudowany supply chain. Zarówno organizacje polskie, jak i oddziały firm zagranicznych.

Chcesz obejrzeć nagranie z transmisji online?

Zostaw swoje dane, aby otrzymać dostęp.

ZAREJESTROWANI MAJĄ PROŚCIEJ! Jeśli jesteś już zarejestrowany na naszej platformie szkoleniowej, system automatycznie uzupełni Twoje daneWystarczy, że je potwierdzisz. 🙂

Jeśli nie masz swojego konta na naszej platformie, uzupełnij swoje dane poniżej.

Zobacz inne nasze wydarzenia

FAQ

Masz pytania?

Agnieszka Palka

Project Manager
519-407-681

a.palka@trioconferences.pl