Webinarium live „O sprzedaży po pandemii znad filiżanki kawy – zbadaj puls sprzedażowy Twojej firmy”

Termin: 22 maja, piątek, godzina 14


Kiedy zaczęliśmy zapraszać praktyków do udziału w webinarium dotyczącym odbudowywania sprzedaży po spowolnieniu, początkowo sądziliśmy, że ten temat nam się nie uda. Prędzej czy później każdy nasz rozmówca puentował zaproszenie krótko: “Aha! Czyli mamy wróżyć z fusów…”

Po kilku niezależnych rozmowach okazało się jednak, że nawet to wróżenie z fusów w przypadku każdego z praktyków nich wygląda inaczej – mają inne doświadczenia, spostrzeżenia i biznesowe przeczucia.

Ryzykujemy więc! Proponujemy Państwu dyskusję, w trakcie której paneliści poruszą kwestię paniki konsumpcyjnej, zasad odbudowywania sprzedaży po spowolnieniu, nowych kanałów pozyskiwania klientów oraz płynnego przejścia do e-commercu.

O czym będziemy rozmawiać?

  • Jakimi zasadami rządzi się panika konsumpcyjna?
  • Spadek sprzedaży dóbr i usług w okresie spowolnienia oraz bezpośrednio po spowolnieniu – zasadnicze prawidła ekonomiczne
  • Jak odpalić sprzedaż po spowolnieniu zakupowym, jak przekonać klientów do inwestycji po okresie spowolnienia/zatrzymania sprzedaży
  •  Jak płynnie przenieść sprzedaż do e-commercu – branża z zamkniętą sprzedażą stacjonarną próbuje ratować sprzedaż onlinem, jak zorganizować ostatnią milę
  • Nowy profil działania firmy?
  • Nowe kanały pozyskiwania klientów oraz metody aktywizacji kupujących, aby nie zawieszali zakupów, inwestycji na kwarantannie.
  • Jak ułożyć program promocyjny, aby był gotowy zaraz po tym, jak będziemy mogli już spokojnie i bez obaw o własne zdrowie wrócić do działania – strategie, propozycje, dyskusja.
  • Nowe otwarcie sprzedaży – nowe i stare ryzyka – jak zapewnić bezpieczeństwo procesów sprzedażowych

Webinarium live

„O sprzedaży po pandemii znad filiżanki kawy – zbadaj puls sprzedażowy Twojej firmy”

to piąte spotkanie ekspertów, które odbywa się w ramach projektu

„Działanie w chaosie | Jak skutecznie reorganizować firmę w czasie koronawirusa”


Wykup dostęp do praktycznych prelekcji


Paneliści


Artur Piekarczyk
Artur Piekarczyk
CEO w ONE Company oraz Partner w Alliwins
Jakub Kozak
Jakub Kozak
Sales Manager Eastern Europe w Genetec
Wojciech Dubielski
Wojciech Dubielski
Head of Sales Department
Kacper Nosarzewski
Kacper Nosarzewski
Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością
Krzysztof Pohorecki
Krzysztof Pohorecki
Director Of Security

Obejrzyj nagrania z poprzednich dyskusji


Biblioteka darmowych nagrań jest dostępna po zalogowaniu się do platformy

Zaloguj się

Nie masz konta? Zarejestruj się bezpłatnie

Wykup dostęp do praktycznych prelekcji pogłębiających

Konieczne kroki w pierwszej fazie kryzysu | Jarosław Krasucki

Zobacz więcej


FAQ

Szkolenia zamknięte organizujemy dla Twojej firmy lub Twojego zespołu na indywidualne zamówienie. Dokładnie dostosowujemy szkolenie do potrzeb klienta i przeprowadzamy je w dogodnym dla klienta momencie.
Można skorzystać z ogólnej oferty szkoleń zamkniętych, które oferujemy (publikujemy je na stronie Szkolenia zamknięte) lub zdecydować się na inny, dowolny temat szkolenia, które przygotujemy.

Szkolenia zamknięte mogą odbyć się stacjonarnie (w siedzibie klienta lub innej dogodnej lokalizacji) albo online (na platformie szkoleniowej Trio Conferences lub z wykorzystaniem rozwiązania technologicznego klienta).

Wydarzenia odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ Trio Conferences dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl

Szkolenia zamknięte są wyceniane indywidualnie – zostaw nam swoje dane w formularzu kontaktowym, abyśmy mogli je dla Ciebie wycenić.

Na cenę szkolenia ma wpływ kilka czynników, m.in.:
– czas trwania szkolenia,
– poziom jego zaawansowania,
– język w jakim miałoby się odbyć,
– specyfika szkolenia, tzn. czy ma obejmować informacje ogólne czy też ma bazować na konkretnych case study, ćwiczeniach dostosowanych do specyfiki pracy osób biorących udział w szkoleniu.

Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.

Możesz zarejestrować się na trzy sposoby. Pierwsze – kupując dostęp do wydarzenia, drugi – zgłaszając się na wydarzenie darmowe, trzeci – rejestrując się poprzez zakładkę Zaloguj się w menu głównym (prawy, górny róg). Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje dostęp do swoich kursów w zakładce Moje konto.

Tak, uczestnicy wydarzeń szkoleń zamkniętych otrzymują ELEKTRONICZNY CERTYFIKAT UCZESTNICTWA po zakończeniu szkolenia.

Masz pytania?

Anna Frąckowiak

Project Director
515-229-803

a.frackowiak@trioconferences.pl