Webinarium live „O sprzedaży po pandemii znad filiżanki kawy – zbadaj puls sprzedażowy Twojej firmy”

Termin: 22 maja, piątek, godzina 14


Kiedy zaczęliśmy zapraszać praktyków do udziału w webinarium dotyczącym odbudowywania sprzedaży po spowolnieniu, początkowo sądziliśmy, że ten temat nam się nie uda. Prędzej czy później każdy nasz rozmówca puentował zaproszenie krótko: “Aha! Czyli mamy wróżyć z fusów…”

Po kilku niezależnych rozmowach okazało się jednak, że nawet to wróżenie z fusów w przypadku każdego z praktyków nich wygląda inaczej – mają inne doświadczenia, spostrzeżenia i biznesowe przeczucia.

Ryzykujemy więc! Proponujemy Państwu dyskusję, w trakcie której paneliści poruszą kwestię paniki konsumpcyjnej, zasad odbudowywania sprzedaży po spowolnieniu, nowych kanałów pozyskiwania klientów oraz płynnego przejścia do e-commercu.

O czym będziemy rozmawiać?

 • Jakimi zasadami rządzi się panika konsumpcyjna?
 • Spadek sprzedaży dóbr i usług w okresie spowolnienia oraz bezpośrednio po spowolnieniu – zasadnicze prawidła ekonomiczne
 • Jak odpalić sprzedaż po spowolnieniu zakupowym, jak przekonać klientów do inwestycji po okresie spowolnienia/zatrzymania sprzedaży
 •  Jak płynnie przenieść sprzedaż do e-commercu – branża z zamkniętą sprzedażą stacjonarną próbuje ratować sprzedaż onlinem, jak zorganizować ostatnią milę
 • Nowy profil działania firmy?
 • Nowe kanały pozyskiwania klientów oraz metody aktywizacji kupujących, aby nie zawieszali zakupów, inwestycji na kwarantannie.
 • Jak ułożyć program promocyjny, aby był gotowy zaraz po tym, jak będziemy mogli już spokojnie i bez obaw o własne zdrowie wrócić do działania – strategie, propozycje, dyskusja.
 • Nowe otwarcie sprzedaży – nowe i stare ryzyka – jak zapewnić bezpieczeństwo procesów sprzedażowych

Webinarium live

„O sprzedaży po pandemii znad filiżanki kawy – zbadaj puls sprzedażowy Twojej firmy”

to piąte spotkanie ekspertów, które odbywa się w ramach projektu

„Działanie w chaosie | Jak skutecznie reorganizować firmę w czasie koronawirusa”


Wykup dostęp do praktycznych prelekcji


Wymagania techniczne spotkania online:

 • Stałe łącze internetowe
 • Kamera internetowa
 • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
 • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Paneliści


Artur Piekarczyk
Artur Piekarczyk
CEO w ONE Company oraz Partner w Alliwins
Jakub Kozak
Jakub Kozak
Sales Manager Eastern Europe w Genetec
Wojciech Dubielski
Wojciech Dubielski
Head of Sales Department
Kacper Nosarzewski
Kacper Nosarzewski
Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością
Krzysztof Pohorecki
Krzysztof Pohorecki
Director Of Security

Obejrzyj nagrania z poprzednich dyskusji


Biblioteka darmowych nagrań jest dostępna po zalogowaniu się do platformy

Zaloguj się

Nie masz konta? Zarejestruj się bezpłatnie

Wykup dostęp do praktycznych prelekcji pogłębiających

Konieczne kroki w pierwszej fazie kryzysu | Jarosław Krasucki

Zobacz więcej


FAQ

Spotkanie praktyków to rodzaj wydarzenia, w którym możesz połączyć się z prelegentem online w czasie rzeczywistym za pomocą platformy szkoleniowej Trio Conferences – może zadać prelegentowi wszystkie pytania, które Cię interesują. Szczegółowe zasady oraz harmonogram spotkania online określone są w ofercie konkretnego wydarzenia.
Spotkania odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl
Tak, spotkania praktyków online zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł zadawać pytania.
Tak, dyskusje ekspertów mogą się odbywać jeśli przewiduje je program wydarzenia.
Aby zarejestrować się na darmowe webinarium musisz zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Sprawdź czy je zaznaczyłeś – to najczęstszy powód problemów z rejestracją.
Po udanej rejestracji na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający przyjęcie zgłoszenia wraz z linkiem do wirtualnego pokoju. Godzinę przed rozpoczęciem webinarium prześlemy go do Ciebie raz jeszcze wraz z przypomnieniem terminu.
Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.
Tak, nagrania z darmowych spotkań można obejrzeć po zalogowaniu/zarejestrowaniu się do platformy w Strefie darmowej.
Jeśli jesteś już zarejestrowany na platformie przejdź do Strefy darmowej, którą znajdziesz w dwóch miejscach na stronie:
– pierwsze – poprzez zakładkę Szkolenia w menu głównym (podzakładka Strefa darmowa)
– drugie – Kursy i strefa darmowa w zakładce Moje konto
Dostęp do nagrań, które Cię interesują, wykupujesz w wybranym przez siebie wariancie na określoną liczbę dni. Oznacza to, że przez ten czas możesz bez ograniczeń oglądać nagrania oraz dowolną liczbę razy wracać do nich oraz innych udostępnionych materiałów (prezentacje, raporty itp.)y. Nagrania są dostępne tylko poprzez platformę – nie można ich pobrać, aby skopiować. Pozostałe materiały są dostępne w opcji do pobrania.
Dostęp do nagrań otrzymasz od razu po opłaceniu dostępu wybraną przez siebie metodą płatności (przelew bankowy, PayU. Pamiętaj, że księgowanie może trwa kilka do kilkunastu godzin. Jeśli zależy Ci na czasie prześlij nam potwierdzenie przelewu na adres kontakt@trioconferences.pl, a udostępnimy Ci nagrania jeszcze tego samego dnia.
Przyczyn może być wiele. Najczęstsze:
1. Jeśli pojawia się komunikat: Nieobsługiwany format video lub MIME – problem spowodowany jest przez nieaktualną wtyczkę Flash. Proszę pobrać najnowszą wersję rozszerzenia Adobe Flash Player dla swojej przeglądarki internetowej.
2. Video nie odtwarza się w przeglądarce Chrome – ten problem pojawia się często. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z każdej innej przeglądarki.

Jeśli masz inny problem napisz do nas adres kontakt@trioconferences.pl
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.

Masz pytania?

Anna Frąckowiak

Project Director
515-229-803

a.frackowiak@trioconferences.pl