Szkolenie zamknięte

Nowoczesny HR Business Partner

Formuła online

Aktualne wyzwania rynkowe stawiają coraz wyższe wymagania również działom HR. Oczekiwania dotyczą rozumienia biznesu i wspierania jego podstawowych funkcji przy jednoczesnej dbałości o procesy personalne w danym obszarze. HRBP ma być efektywnym łącznikiem pomiędzy jednostkami biznesowymi, a działem personalnym i rozumieć wszelkie procesy zachodzące na tej linii. Jego zadaniem jest wspieranie rozwoju i wyników zarówno samego unit’u, ale także wszystkich jego członków.

Szkolenie jest przygotowane jako pigułka wiedzy, niezbędna dla każdego HR Business Partnera, który chce poprawić efektywność swojej pracy. Będziemy wykorzystywać różnorodne metody pracy warsztatowej dyskusje, nowoczesne narzędzia online, praca nad konkretnymi przypadkami.

Szkolenie przeznaczone dla:

 • HR Business Partnerów
 • Specjalistów i Menedżerów HR, którzy chcą stać się partnerami biznesowymi
 • Specjalistów HR, którzy poszukują dodatkowej wiedzy i możliwości rozwoju

Program obejmuje:

hook, ok, check HR Business Partner w organizacji efektywnej

hook, ok, check Zmieniająca się rola HR

hook, ok, check 3 poziomy Business Partnerstwa

hook, ok, check Projektowanie rozwiązań w pracy HRBP

hook, ok, check Design thinking w pracy HRBP

hook, ok, check Ścieżka i doświadczenie pracownika

hook, ok, check Zwinne metodologie w pracy HR Business Partnera

hook, ok, check Grywalizacja i blended learning w praktyce HRBP


Program spotkania obejmuje 1 dzień szkoleniowy (6h). Szkolenie prowadzone jest w formie interaktywnego warsztatu, w którym uczestnicy biorą aktywny udział w ćwiczeniach i zadaniach przygotowanych przez prowadzącego. Każdy uczestnik kończy szkolenie z przygotowanym konkretnym planem działań do wdrożenia oraz specjalnym zestawem technik i narzędzi.

Dobre praktyki

Prezentacja praktycznych i łatwych do wdrożenia zasad, które usprawnią pracę Twojego zespołu.

Część praktyczna

Szkolenie prowadzone jest w formie interaktywnego warsztatu, w którym uczestnicy biorą aktywny udział w ćwiczeniach i zadaniach przygotowanych przez prowadzącego.

Sesja pytań i odpowiedzi

Czas przeznaczony na zadanie wszystkich nurtujących pytań oraz swobodną wymianę opinii pomiędzy prowadzącym, a praktykami biorącymi udział w spotkaniu

Prowadzący: Jarosław Jarzębowski

HR Business Partner w sieci aptek Dr. Max. Pasjonat HR, rozwoju i innowacji. W swojej codziennej pracy łączy najnowszą wiedzę z zakresu zarządzania i rozwoju z cyfrowymi narzędziami, dostępnymi dla każdego. Specjalizuje się we wdrażaniu nowych rozwiązań i rozwoju zespołów. Od 2016 roku związany z drugą największą siecią aptek w Polsce, gdzie odpowiadał m.in. za rozwój menedżerski na różnych szczeblach, zespół trenerów terenowych, wdrażanie nowych projektów w zakresie miękkiego HR oraz zarządzanie zdalnym zespołem rekruterów. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego oraz Ekonomicznego, prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na UE w Poznaniu

Harmonogram:

8:55 Powitanie uczestników i rozpoczęcie szkolenia

9:00 Nowoczesny HR BP, czyli właściwie kto?

 • 3 poziomy Business Partnera
 • Business Partner w organizacji wysokoefektywnej
 • Zmieniająca się funkcja HR

10:30 Projektowanie rozwiązań w pracy HRBP

 • Design Thinking – 4 fazy projektowania rozwiązań
 • Ścieżka i doświadczenie pracownika
 • Jak wykorzystać projektowanie w pracy HRBP

12:00 Przerwa

12:15 Zarządzanie projektami przez HR BP

 • Zwinne metodologie w pracy HR BP
 • Projekty efektywne biznesowo
 • Partnerstwo na etapie wdrożenia

13:45 Przerwa

14:15 HR BP wspierający rozwój

 • 70/20/10 – fundament projektowania rozwoju
 • Grywalizacja w projektach rozwojowych
 • Blended learning

15:45 Zakończenie szkolenia

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz wziąć udział w tym warsztacie albo chciałbyś zgłosić na warsztat swoich pracowników, zostaw nam swoje dane.

Zgoda marketingowa:

 

FAQ

Szkolenia zamknięte organizujemy dla Twojej firmy lub Twojego zespołu na indywidualne zamówienie. Dokładnie dostosowujemy szkolenie do potrzeb klienta i przeprowadzamy je w dogodnym dla klienta momencie.
Można skorzystać z ogólnej oferty szkoleń zamkniętych, które oferujemy (publikujemy je na stronie Szkolenia zamknięte) lub zdecydować się na inny, dowolny temat szkolenia, które przygotujemy.

Szkolenia zamknięte mogą odbyć się stacjonarnie (w siedzibie klienta lub innej dogodnej lokalizacji) albo online (na platformie szkoleniowej Trio Conferences lub z wykorzystaniem rozwiązania technologicznego klienta).

Wydarzenia odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ Trio Conferences dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl

Szkolenia zamknięte są wyceniane indywidualnie – zostaw nam swoje dane w formularzu kontaktowym, abyśmy mogli je dla Ciebie wycenić.

Na cenę szkolenia ma wpływ kilka czynników, m.in.:
– czas trwania szkolenia,
– poziom jego zaawansowania,
– język w jakim miałoby się odbyć,
– specyfika szkolenia, tzn. czy ma obejmować informacje ogólne czy też ma bazować na konkretnych case study, ćwiczeniach dostosowanych do specyfiki pracy osób biorących udział w szkoleniu.

Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.

Możesz zarejestrować się na trzy sposoby. Pierwsze – kupując dostęp do wydarzenia, drugi – zgłaszając się na wydarzenie darmowe, trzeci – rejestrując się poprzez zakładkę Zaloguj się w menu głównym (prawy, górny róg). Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje dostęp do swoich kursów w zakładce Moje konto.

Tak, uczestnicy wydarzeń szkoleń zamkniętych otrzymują ELEKTRONICZNY CERTYFIKAT UCZESTNICTWA po zakończeniu szkolenia.

Chcesz przeszkolić swoich pracowników z innego tematu? Szukasz doświadczonej firmy, która skroi szkolenie na miarę aktualnych potrzeb Twojej firmy?

Trio Conferences od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń na zamówienie klienta.

Masz pytania?

Marta Pawlikowska

Project Director
880-124-108

m.pawlikowska@trioconferences.pl