Jak technologia może w łatwy sposób wspierać działania Lean – czy istnieje sposób na szybkie i skuteczne optymalizacje cyfrowe?

Wyobraź sobie, że pomysły na usprawnienie procesów w Twojej firmie mogą być wdrażane szybciej i efektywniej niż do tej pory. Jak zadbać o procesy, by były transparentne i zestandaryzowane, przy jednoczesnym monitorowaniu przepływu wartości? Warto poznać nowe możliwości, które oferuje nowoczesne IT. To realna pomoc w utrzymywaniu kultury Lean w dobie cyfrowej transformacji.

Od pomysłu do realizacji 10x szybciej? Tak, to możliwe. Tym razem odkryjemy dla Ciebie przykłady i najlepsze praktyki z wykorzystania innowacyjnej technologii low-code do obsługi najbardziej specyficznych i wymagających procesów z różnych branż. Na przykładach przedstawimy m. in. inteligentne rozwiązanie dla „mleczarza”, elektroniczny Kanban, narzędzie do zarządzania zgłoszeniami wg PDCA z poziomu telefonu czy monitorowania i analizy niezgodności w procesie. A to wszystko przy wykorzystaniu jednej platformy low-code.

Z nagrania webinarium dowiesz się:

 • Na czym polega wspieranie kultury Lean przez technologię oraz jakie są biznesowe perspektywy rozwiązań low-code
 • Jak uniezależnić swoje potrzeby biznesowe od możliwości IT
 • Z jakich nowych możliwości korzystać, gdy Excel i ERP zawodzą? Jak wspierać specyficzne procesy w Twojej firmie i co oferuje nowoczesne IT
 • Jak szybko i sprawnie realizować swoje pomysły wykorzystując technologię low-code
 • A ponadto poznasz best practices klientów oraz przykłady korzystania z innowacyjnych rozwiązań cyfrowych

Nagranie z dyskusji dostępne jest w formule “strefa darmowa”

 • Nie udało Ci się dołączyć do grona uczestników spotkania livez naszym ekspertem? Dzięki naszej platformie szkoleniowej, możesz bezpłatnie obejrzeć nagranie z webinaru.
 • Możesz wracać do nagrania dowolną liczbę razy. Wystarczy, że założysz swoje konto na platformie.

Dlaczego online?

 • NIE WYCHODZISZ Z DOMU, dzięki czemu nie narażasz zdrowia swojego, ani swoich bliskich.
 • WYPRZEDZASZ KONKURENCJĘ! Szkolisz się z interesującego Cię tematu.
 • Po szkoleniu otrzymujesz prezentację.

Wymagania techniczne spotkania online:

 • Stałe łącze internetowe
 • Kamera internetowa
 • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
 • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Prowadząca:

Paulina Turek, Solution Designer w BiModal Solutions

Absolwentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej. Doktorantka oraz członkini Zespołu Doskonalenia Procesów Biznesowych na AGH. Autorka licznych referatów naukowych oraz tekstów popularno-naukowych z zakresu optymalizacji cyfrowych. Specjalizuje się w koncepcji Lean Management.

Praktykę zdobywała prowadząc projekty wdrożeniowe i warsztaty jako indywidualny konsultant Lean oraz współpracując z firmami zewnętrznymi. Od kilku lat zgłębia możliwości i trendy globalnego rynku rozwiązań dla biznesu realizując innowacyjne projekty m.in. w obszarze Supply Chain.

Obecnie tworzy cyfrowe rozwiązania w duchu Digital Lean wspierane przez najnowsze światowe technologie. W pracy z klientami dba o szczegóły tworzonych rozwiązań, podkreślając, że to narzędzia powinny być dostosowane do procesów, a nie odwrotnie.

Do kogo kierujemy webinar?

Do:

✔ osób z obszaru Lean Management

✔ zespołów z działu Continuous Improvement / Operational Excellence

✔ konsultantów Lean / Lean & Quality Manager

✔ osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań obsługujących niestandardowe procesy

Chcesz obejrzeć nagranie z transmisji online?

Zostaw swoje dane, aby wziąć udział.

ZAREJESTROWANI MAJĄ PROŚCIEJ! Jeśli jesteś już zarejestrowany na naszej platformie szkoleniowej, system automatycznie uzupełni Twoje daneWystarczy, że je potwierdzisz. 🙂

Jeśli nie masz swojego konta na naszej platformie, uzupełnij swoje dane poniżej.

Zobacz inne nasze wydarzenia

FAQ

Spotkanie praktyków to rodzaj wydarzenia, w którym możesz połączyć się z prelegentem online w czasie rzeczywistym za pomocą platformy szkoleniowej Trio Conferences – może zadać prelegentowi wszystkie pytania, które Cię interesują. Szczegółowe zasady oraz harmonogram spotkania online określone są w ofercie konkretnego wydarzenia.

Spotkania odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl

Tak, spotkania praktyków online zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł zadawać pytania.

Tak, dyskusje ekspertów mogą się odbywać jeśli przewiduje je program wydarzenia.

Aby zarejestrować się na darmowe webinarium musisz zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Sprawdź czy je zaznaczyłeś – to najczęstszy powód problemów z rejestracją.
Po udanej rejestracji na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający przyjęcie zgłoszenia wraz z linkiem do wirtualnego pokoju. Godzinę przed rozpoczęciem webinarium prześlemy go do Ciebie raz jeszcze wraz z przypomnieniem terminu.

Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.

Tak, nagrania z darmowych spotkań można obejrzeć po zalogowaniu/zarejestrowaniu się do platformy w Strefie darmowej.

Jeśli jesteś już zarejestrowany na platformie przejdź do Strefy darmowej, którą znajdziesz w dwóch miejscach na stronie:
– pierwsze – poprzez zakładkę Szkolenia w menu głównym (podzakładka Strefa darmowa)
– drugie – Kursy i strefa darmowa w zakładce Moje konto

Dostęp do nagrań, które Cię interesują, wykupujesz w wybranym przez siebie wariancie na określoną liczbę dni. Oznacza to, że przez ten czas możesz bez ograniczeń oglądać nagrania oraz dowolną liczbę razy wracać do nich oraz innych udostępnionych materiałów (prezentacje, raporty itp.)y. Nagrania są dostępne tylko poprzez platformę – nie można ich pobrać, aby skopiować. Pozostałe materiały są dostępne w opcji do pobrania.

Dostęp do nagrań otrzymasz od razu po opłaceniu dostępu wybraną przez siebie metodą płatności (przelew bankowy, PayU. Pamiętaj, że księgowanie może trwa kilka do kilkunastu godzin. Jeśli zależy Ci na czasie prześlij nam potwierdzenie przelewu na adres kontakt@trioconferences.pl, a udostępnimy Ci nagrania jeszcze tego samego dnia.

Przyczyn może być wiele. Najczęstsze:
1. Jeśli pojawia się komunikat: Nieobsługiwany format video lub MIME – problem spowodowany jest przez nieaktualną wtyczkę Flash. Proszę pobrać najnowszą wersję rozszerzenia Adobe Flash Player dla swojej przeglądarki internetowej.
2. Video nie odtwarza się w przeglądarce Chrome – ten problem pojawia się często. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z każdej innej przeglądarki.

Jeśli masz inny problem napisz do nas adres kontakt@trioconferences.pl

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.

Masz pytania?

Agnieszka Palka

Project Manager
519-407-681

a.palka@trioconferences.pl