Leadership/Team Building z Navalem

(szkolenie online)

25 maja 2021

Jako Lider pragniesz stworzyć grupę, która będzie zgrana. Efektywna. Oddana. Zmotywowana. Z którą wspólnie będziecie realizować target. Ale przede wszystkim będzie widziała w Tobie nie tylko przywódcę, ale i partnera – w końcu gracie do jednej bramki. Próbujesz połączyć wszystkie elementy, ale wciąż brakuje Ci czasu, odpowiednich ludzi w zespole, narzędzi, które wspomogłyby Twoją pracę.

Jeśli nie spoczywasz na laurach i ciągle poszukujesz, przekraczasz granice, poszerzasz horyzonty, świetnie trafiłeś. To wydarzenie jest dla osób, które by być dobrym przywódcą, potrafią wyjść poza strefę komfortu!

Potrzebujesz dodatkowych argumentów?

Dlaczego online?

 • NIE WYCHODZISZ Z DOMU, dzięki czemu nie narażasz zdrowia swojego, ani swoich bliskich.
 • WYPRZEDZASZ KONKURENCJĘ! Szkolisz się z interesującego Cię tematu.
 • Na zakończenie wydarzenia otrzymujesz certyfikat potwierdzający Twój udział w spotkaniu.

Wymagania techniczne spotkania online

 • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
 • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Prowadzący

Paweł „NAVAL” Mateńczuk, NAVAL POLSKA

Były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM. Weteran misji w Libanie, Zatoce Perskiej, Iraku i Afganistanie.

Prowadząc własną firmę Naval Polska, pracował jako doradca bezpieczeństwa dla takich podmiotów gospodarczych jak PGNiG (Libia) czy Geofizyka Kraków (Pakistan). Doradzał i prowadził zajęcia z bezpieczeństwa osobowego i instytucji dla banków: Alior Bank, Citibank, PKO. W zakresie bezpieczeństwa osobowego szkolił również pracowników Polskiej Akcji Humanitarnej wyjeżdżających w rejony działania organizacji. Prowadzi zajęcia z motywacji dla managerów i pracowników firm.

Współpracuje ze Stowarzyszeniem Akademia Sportu, która wraz z Ministerstwem Sprawiedliwości realizowała w 2017, 2018, 2019 i 2020 roku projekt „BE ALIVE and Never Give up” (projekt profilaktyczno-sportowy skierowanym do dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym). Obecnie związany jest z fundacją „NIEZAPOMNIANI”, w której jest wiceprezesem.

W 2017 poprowadził program „Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury” dla stacji Discovery. W roli uczestnika wystąpił z kolei w programie „Ninja Warrior Polska” (Polsat). W 2012 był jednym z konsultantów oraz jednym z dwóch pierwowzorów postaci GROM-owca gry komputerowej „Medal of Honor: Warfighter”. Pomysłodawca i współreżyser programu telewizyjnego „GROM – tworzymy historię” wyprodukowanego przez telewizję Polsat Sport, by uczcić 30 lat istnienia Jednostki Wojskowej GROM. Obecnie współpracuje z  telewizją Polsat, jako ekspert kanału Polsat Sport. Jest także współprowadzącym program „Strzelnica Navala”.

Autor książek: „Przetrwać Belize”, „Ostatnich gryzą psy”, „Zatoka”, „Camp Pozzi”, „Ekstremalny poradnik treningowy”, „Chłopaki z Marsa” i „Ekstremalny poradnik strzelecki” napisany przy współpracy przyjaciela ze służby Tyluta.

Za wybitne zasługi w działaniach przeciw terroryzmowi został odznaczony Orderem Krzyża Wojskowego II i III klasy. Jest to najwyższe z odznaczeń wojskowych nadawanych w Polsce za czyny bojowe w czasie pokoju. Posiada złotą odznakę GROM.

Harmonogram:

10:30 Powitanie uczestników i rozpoczęcie szkolenia

10:40 – 11:25 BLOK I

Budowanie marki

 • Jak budować swoje przedsiębiorstwo, markę i zespół na przykładzie historii powstawania Jednostki Wojskowej GROM

Jednostka Wojskowa GROM im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej – jednostka wojskowa Wojsk Specjalnych sformowana 13 lipca 1990 w odpowiedzi na postrzelenie przez terrorystów, 30 marca 1990 w Bejrucie, dwojga Polaków w odwecie za pomoc polskiego rządu w emigracji Żydów z ZSRR do Izraela.

Szkolenia z leadershipu

 • Dowódca czy lider?

Na przykładzie Generała Sławomira Petelickiego, oficera wywiadu Departamentu i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej i III Rzeczypospolitej, generała brygady Wojska Polskiego, pomysłodawcy i pierwszego dowódcy Jednostki Wojskowej 2305 GROM.

 • Lider z urodzenia czy z wyuczenia?

11:25 – 11:35 Przerwa na kawę

11:35– 12:20 BLOK II

Budowanie i zarządzanie zespołem

 • Walczy się mężniej za przyjaciela niż dowódcę
 • Kompetencje i decyzyjność w zespole
 • Doświadczenie i temperament a właściwa rola w zespole

Motywacja i satysfakcja w pracy

 • Praca jako pasja
 • Jak motywować siebie i innych
 • Co robić, by pracownicy, na których Ci zależy, chcieli z Tobą pracować

12:20 – 12:30 Przerwa na kawę

12:30 – 13:15 Sesja pytań i odpowiedzi

13:15 Zakończenie szkolenia

Rekomendacje

Nie miałeś okazji poznać naszego eksperta? Zobacz, jak Pawła “NAVALA” Mateńczuka opisywali uczestnicy naszych szkoleń:

Innowacyjne, nowe podejście do motywacji w firmie. Ciekawy wątek ważności mentalności i jej zmiany w efektywnym osiągnieciu celu i motywacji.

Świetne połączenie wojska z biznesem!

Bardzo ciekawe, przekonujące wystąpienie. Konkret!

Zapisz się

Co obejmuje bilet?

Pełen dostęp do całodniowej transmisji online 25 maja 2021

Udział w sesji zadawania pytań – możliwość swobodnego zadania pytań prelegentowi w trakcie trwania sesji Q&A

Nieograniczona wymiana zdań z innymi uczestnikami wydarzenia

Elektroniczny certyfikat udziału w wydarzeniu.

Chcesz się przeszkolić z innego tematu? Szukasz doświadczonej firmy, która skroi szkolenie na miarę aktualnych potrzeb Twojej firmy?

Trio Conferences od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń na zamówienie klienta.

Masz pytania?

Agnieszka Palka

Project Manager
519-407-681

a.palka@trioconferences.pl

Najczęściej zadawane pytania

Spotkanie praktyków to rodzaj wydarzenia, w którym możesz połączyć się z prelegentem online w czasie rzeczywistym za pomocą platformy szkoleniowej Trio Conferences – może zadać prelegentowi wszystkie pytania, które Cię interesują. Szczegółowe zasady oraz harmonogram spotkania online określone są w ofercie konkretnego wydarzenia.

Spotkania odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl

Tak, spotkania praktyków online zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł zadawać pytania.

Tak, dyskusje ekspertów mogą się odbywać jeśli przewiduje je program wydarzenia.

Aby zarejestrować się na darmowe webinarium musisz zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Sprawdź czy je zaznaczyłeś – to najczęstszy powód problemów z rejestracją.
Po udanej rejestracji na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający przyjęcie zgłoszenia wraz z linkiem do wirtualnego pokoju. Godzinę przed rozpoczęciem webinarium prześlemy go do Ciebie raz jeszcze wraz z przypomnieniem terminu.

Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.

Tak, nagrania z darmowych spotkań można obejrzeć po zalogowaniu/zarejestrowaniu się do platformy w Strefie darmowej.

Jeśli jesteś już zarejestrowany na platformie przejdź do Strefy darmowej, którą znajdziesz w dwóch miejscach na stronie:
– pierwsze – poprzez zakładkę Szkolenia w menu głównym (podzakładka Strefa darmowa)
– drugie – Kursy i strefa darmowa w zakładce Moje konto

Dostęp do nagrań, które Cię interesują, wykupujesz w wybranym przez siebie wariancie na określoną liczbę dni. Oznacza to, że przez ten czas możesz bez ograniczeń oglądać nagrania oraz dowolną liczbę razy wracać do nich oraz innych udostępnionych materiałów (prezentacje, raporty itp.)y. Nagrania są dostępne tylko poprzez platformę – nie można ich pobrać, aby skopiować. Pozostałe materiały są dostępne w opcji do pobrania.

Dostęp do nagrań otrzymasz od razu po opłaceniu dostępu wybraną przez siebie metodą płatności (przelew bankowy, PayU. Pamiętaj, że księgowanie może trwa kilka do kilkunastu godzin. Jeśli zależy Ci na czasie prześlij nam potwierdzenie przelewu na adres kontakt@trioconferences.pl, a udostępnimy Ci nagrania jeszcze tego samego dnia.

Przyczyn może być wiele. Najczęstsze:
1. Jeśli pojawia się komunikat: Nieobsługiwany format video lub MIME – problem spowodowany jest przez nieaktualną wtyczkę Flash. Proszę pobrać najnowszą wersję rozszerzenia Adobe Flash Player dla swojej przeglądarki internetowej.
2. Video nie odtwarza się w przeglądarce Chrome – ten problem pojawia się często. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z każdej innej przeglądarki.

Jeśli masz inny problem napisz do nas adres kontakt@trioconferences.pl

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.