Nagranie ze spotkania praktyków online

“Tajniki realizacji projektów IT ze wsparciem z zewnątrz”

Dzięki darmowej strefie posiadasz:

Pełen dostęp do nagrania z transmisji online, która zawiera dyskusję i odpowiedzi z prelegentem. Webinar live odbył się 1 października.

Pakiet materiałów dodatkowych udostępnionych przez praktyków (po ich udostępnieniu przez praktyków).

TWÓJ GRATIS: Dostęp do innych udostępnionych nagrań

Życzymy ciekawej dyskusji!

Dostęp do dyskusji znajdziesz na samym dole strony

Formuła spotkania

Część praktyczna

Praktyczna prezentacja dostępnych modeli wykorzystania zewnętrznych zasobów IT – ich zastosowanie w różnych typach projektów IT oraz organizacji

Dyskusja praktyków

Część zasadnicza – panel dyskusyjny na temat kluczowych aspektów korzystania ze wsparcia z zewnątrz – zarówno w małych firmach, jak i dużych

Sesja pytań i odpowiedzi

Czas przeznaczony na zadanie wszystkich nurtujących pytań oraz swobodną wymianę opinii pomiędzy praktykami biorącymi udział w spotkaniu

Swoim doświadczeniem podzielili się:

Paweł Olejniczak


Vice President of Sales, RITS (Reylon IT Services)

Od ponad 12 lat związany jest z branżą IT, a od 10 lat ściśle specjalizuje się w obszarze outsourcingu usług IT i rozwiązań. Do RITS dołączył na początku 2020 i odpowiada za strategię sprzedaży w grupie. Wcześniej działał w strukturach takich firm jak Billennium czy Sii, które są ściśle związane z obszarem outsourcingu IT.

Dawid Sztyk


Business Unit Director, RITS (Reylon IT Services)

Związany z RITS prawie od samego początku działania firmy. Obecnie w roli Business Unit Directora zarządza jednym z zespołów projektowych w RITS, który notuje ponadprzeciętne wyniki w wynajmie specjalistów IT. Obecnie obsługuje kilkunastu klientów w obszarze wynajmu specjalistów IT.

Krystian Sperka


Associate Vice President & Managing Director, INFOGAIN TECHNOLOGIES

Ma 17 lat doświadczenia w dziedzinie Inżynierii Oprogramowania oraz Zarządzania projektami IT. W latach 2016-2020 prowadził zespoły inżynierskie w Sabre Airline Solutions, a w latach 2006-2016 odpowiadał za rozwój oprogramowania w Kotrak S.A.

Nasi partnerzy

RITS (Reylon IT Services) to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, która działa od 2014 roku. RITS świadczy usługi od zatrudniania specjalistów IT, poprzez Software House, tworzenie i utrzymanie oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych. Zespół RITS CENTER to blisko 300 specjalistów IT w pięciu centrach kompetencyjnych w Polsce i w Wietnamie, który działa od 2019 roku i realizujemy projekty informatyczne dla klientów na całym świecie.

www.rits.center

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

Anna Frąckowiak

Project Manager
515 229 803

a.frackowiak@trioconferences.pl