Szkolenie
Materiały dodatkowe

Nagranie ze spotkania praktyków online

SYSTEM IT NA ZAMÓWIENIE
Najlepsze praktyki przy realizacji projektu IT ze wsparciem z zewnątrz

Co obejmuje Twój darmowy dostęp:

Pełen dostęp do dwugodzinnego nagrania z transmisji online, która zawiera dyskusję i odpowiedzi z prelegentem. Webinar live odbył się 3 grudnia.

TWÓJ GRATIS: Dostęp do innych nagrań udostępnionych bezpłatnie

Dostęp do dyskusji znajdziesz na samym dole strony

Formuła spotkania

Część praktyczna

Jak i gdzie szukać w firmie procesów, które najlepiej automatyzować z użyciem robotów – jak dobrać procesy, które dają największe oszczędności czasu i kosztów

Część pokazowa

Zobacz jak krok po kroku powstaje robot, który będzie wykonywał Twoje zadania i zrozum cały mechanizm automatyzacji.

Sesja pytań i odpowiedzi

Czas na pytania oraz swobodną wymianę opinii

Swoim doświadczeniem podzielili się praktycy od lat realizujący systemy IT na zamówienie klientów:

Michał Jaremek


Ekspert w zarządzaniu projektami z ponad 10-letnim doświadczeniem

Magister inżynier informatyki i praktyk programistycznych. Ukończył podyplomowe studia z zarządzania projektami na SGH oraz zdobył wiele certyfikatów ITIL i Microsoft. Od 2018 roku członek zarządu w RITS (brand Relyon IT Services wyspecjalizowany w profesjonalnej obsłudze procesów IT), który w ramach swoich struktur ma własny Software House.

Krzysztof Rusek


Znajduje rozwiązania poprawiające efektywność biznesową, podnoszącą wartość firmy oraz optymalizującą koszty IT

Niezależny konsultant – IT senior consultant z wszechstronnych wykształceniem biznesowym. Zdobył certyfikaty ITIL Fundation oraz MBA (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu). Ma praktyczne umiejętności m.in. z zakresu tworzenia i rozwijania stabilnego, produktywnego zespołu specjalistów IT, przygotowywania strategii IT, zarządzania portfelem projektów biznesowych, oceny efektywności projektów informatycznych i zarzadzania zmianami.

Przemysław Mikus


Łączy innowacyjne projekty z najlepiej wykwalifikowanymi zespołami programistycznymi

Z branżą IT związany od ponad 20 lat. Vice Prezes związku pracodawców usług IT – SoDA (Software Development Association). Od 7-miu lat Dyrektor Operacyjny Liki – Software House’u tworzącego oprogramowanie dla firm poszukujących digitalizacji swoich procesów.

Nasi partnerzy:

RITS (Reylon IT Services) to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, która działa od 2014 roku. RITS świadczy usługi od zatrudniania specjalistów IT, poprzez Software House, tworzenie i utrzymanie oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych. Zespół RITS CENTER to blisko 300 specjalistów IT w pięciu centrach kompetencyjnych w Polsce i w Wietnamie, który działa od 2019 roku i realizujemy projekty informatyczne dla klientów na całym świecie.

www.rits.center

SoDA (Software Development Association) to związek polskich firm technologicznych, działający od 2018 r. Obecnie zrzesza ponad 110 firm o kapitale polskim i zagranicznym, działających na terenie całego kraju i zatrudniających prawie 14 000 pracowników. Poprzez prowadzenie badań i analiz, a także organizację szkoleń, webinarów i spotkań networkingowych, rozwija współpracę i wymianę wiedzy pomiędzy firmami członkowskimi oraz promuje Polskę jako wiodący światowy rynek w dziedzinie wytwarzania oprogramowania i usług IT. 

www.sodapl.com


Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

Anna Frąckowiak

Project Manager
515 229 803

a.frackowiak@trioconferences.pl