Nagranie z darmowego webinarium

“Rozwiązania dla biznesu – kogeneracja, czy fotowoltaika – 2 grudnia”

Technologia | Finansowanie | Oszczędności


Dzięki darmowej strefie posiadasz:

Pełen dostęp do nagrania z transmisji online, która zawierała prelekcję oraz sesję pytań i odpowiedzi z prelegentem. Wydarzenie odbyło się 2 grudnia

Możliwość bezpośredniego kontaktu z Prowadzącymi.

Pakiet materiałów dodatkowych udostępnionych przez prelegentów.

TWÓJ GRATIS: Dostęp do innych udostępnionych nagrań

Życzymy Państwu ciekawej prezentacji!

Dostęp do prelekcji znajdziesz na samym dole strony

Nasi prelegenci

Arkadiusz Górski, Generate 4

Wdrożył jedną z pierwszych instalacji trigeneracji w Polsce w segmencie komercyjnym

Przedsiębiorca i manager z 30-letnim doświadczeniem; kwalifikacje i wykształcenie: automatyka, elektrotechnika, energetyka, zarządzanie w tym doradztwo energetyczne. Od 2005 roku związany z GK PGNiG i rozwojem kogeneracji, technologią IT, operacjami biznesowymi, strategią i inwestowaniem. Posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu infrastruktury energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego, budowie i wyposażeniu instalacji kogeneracyjnych, rewitalizacji instalacji, outsourcingu energetycznym, usługach wsparcia technicznego. Od 2015 roku  współpraca z Hexa, firmą przekształconą w Generate 4, w zakresie wdrożeń jednostek kogeneracji takich producentów jak TEDOM, Viessmann, GE – Jenbacher, MTU.

Mariusz Pyrowicz, Generate 4

Z branżą telekomunikacyjną, elektryczną i niskoprądową związany  od roku 1995. Posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań kogeneracyjnych dla biznesu. Uczestnik licznych szkoleń krajowych i międzynarodowych z zakresu rozwiązań ICT (Information and Communication Technologies)  oraz energetyki w wysokosprawnej Kogeneracji. Na stanowiskach managerskich nieprzerwanie od 1998 roku.  Obecnie Prezes Zarządu Generate 4, Członek Zarządu spółek GRUPY HEXA.

Grzegorz Karwacki, Generate 4

Specjalista w zakresie automatyki, oprogramowania i telekomunikacji. Przedsiębiorca i manager z 20-letnim doświadczeniem w zakresie budowy  instalacji elektrycznych i ciepłowniczych, AKPiA oraz rozwiązań sieciowych w telekomunikacji. Doświadczenie zdobył również na obiektach Grupy ENEA S.A., Elektrowni Kozienice oraz Elektrociepłowni Żerań w zakresie AKPiA. Współpracował z liderami tego rynku Siemens, WAGO, Eaton, Danfoss. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu infrastruktury energetycznej, niskoprądowej na obiektach przemysłowych, biurowych oraz handlowych. Od 2012 roku  współpracuje z Grupą Hexa, obecnie wydzieloną spółką Generate 4 w zakresie wdrożeń jednostek kogeneracyjnych.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

Agnieszka Piśnia

Conference Coordination Director
500 435 956

a.pisniak@trioconferences.pl