Wokół narzędzia DocuSign – merytoryka, aspekty prawne, bezpieczeństwo| Katarzyna Kowalczyk, Paweł Olejniczak

Zagadnienia

  • Co to jest podpis elektroniczny i czym różni się od innych form autoryzacji umów?
  • Jakie rodzaje umów można zawierać z wykorzystaniem narzędzia DocuSign?
  • Czy podpis elektroniczny jest bezpieczny?

Nagranie z prelekcji

Materiały do pobrania

Prelegenci:

Katarzyna Kowalczyk, Przedstawiciel ds. Rozwoju Rynku Centralna i Wschodnia Europa, DocuSign

Od 4 lat zajmuje się sprzedażą, a do zespołu DocuSign dołączyła pod koniec 2018 zdobywając doświadczenie na rynku EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Od Kwietnia 2020 skupia się na strategicznym rozwoju Centralnej i Wschodniej Europy współpracując z małymi, średnimi oraz dużymi firmami nad automatyzacją obiegu dokumentów. Najczęściej współpracuje z sektorami usług finansowych, usług biznesowych, w sektorze technologicznym oraz farmaceutycznym. Od kilku miesięcy, blisko współpracuje z Rits Robotics, Partnerem DocuSign w Polsce w odpowiedzi na zwiększone potrzeby rynku. Prywatnie fanka sportu i podróży.

Paweł Olejniczak, VP RITS

Od 16 lat zajmuje się sprzedażą, chociaż swoją karierę zawodową zaczynał jako administrator systemów. Od ponad 12 lat związany jest z branżą IT, a od 10 lat ściśle specjalizuje się w obszarze outsourcingu usług IT i rozwiązań. Do RITS dołączył na początku 2020 i odpowiada za strategię sprzedaży w grupie. „Jeżeli chcemy być postrzegani jako eksperci w swoim obszarze, warto wesprzeć się specjalistami w dziedzinach, w których eksperckości się od nas nie wymaga.” – twierdzi przekonując do outsourcingu swoich Klientów. Prywatnie ojciec trójki dzieci, co udaje mu się połączyć z koszykówką, kalisteniką i crossfitem.

Inni użytkownicy oglądali również

Zaawansowana analityka HR – 2 września

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z analityką HR, jej narzędziami i dobrymi praktykami.

Komunikacja wewnętrzna w dobie ciągłej zmiany – 15 września

Poszukujesz inspiracji do sprawnego zarządzania komunikacją wewnętrzną w dobie ciągłej zmiany? Dowiedz się jak robią to inni!

Contact Center w czasach RPA i AI- 16 września

Chcesz sprawnie zarządzać Contact Center w dobie RPA i AI? Zastanawiasz się jakich błędów uniknąć? Dowiedz się jak robią to inni!

Transformacja organizacji w kierunku data-driven – 29 czerwca

Autorskie szkolenie, które ma na celu pokazać, w jaki sposób można podnieść organizację na kolejne poziomy zarządzania z użyciem danych

Design Thinking w HR – 25 czerwca

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników HR – specjalistów, menedżerów, rekruterów i biznes partnerów – wszystkich, którym zależy na tworzeniu skutecznych i efektywnych rozwiązań, które będą odpowiadały na prawdziwe problemy kandydatów i pracowników.

Pozafinansowe motywowanie pracowników w pandemii – 22 czerwca

Poznaj sposoby na pozafinansowe motywowanie pracowników!

Jak usprawnić pracę zdalną dzięki transformacji cyfrowej

Praca zdalna opóźnia przygotowanie i akceptację dokumentów w Twojej firmie? Chcesz usprawnić obieg dokumentów? Obejrzyj dwugodzinne nagranie ze spotkania praktyków, które okazało się bardzo żywą dyskusją…

Supply Chain Excellence – 24 czerwca

Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk z zakresu optymalizacji łańcucha dostaw.

Pricing Management – 27 maja

Od ponad roku świat wygląda inaczej. Wokół nas ciągłe zmiany. Zmiana zachowania klientów. Zmiana krajobrazu konkurencyjnego. Do tego przyspieszenie nowych technologii w świecie. Dowiedz się jak radzą sobie inni!

Prawo w sektorze energetycznym po nowelizacji – 30 czerwca

Kluczowe zmiany otoczenia regulacyjnego Energetyki. Analiza przepisów, biznesowych skutków ich wprowadzenia i oddziaływanie na poszczególne obszary działalności przedsiębiorstw energetycznych

Jak realizować ciągłe doskonalenie w Twojej firmie, gdy ograniczają Cię systemy?

Jak dbać o procesy przy szybkim reagowaniu na zmienność potrzeb klientów? Jak doskonalić procesy, gdy ograniczają Cię systemy oraz koszty ich modyfikacji? Poznaj technologię Low-code Enterprise Apps!

Diagnoza kultury organizacyjnej – od wartości do transformacji kulturowej – 28 lipca

Szkolenie ma na celu nauczyć uczestników jak mierzyć, definiować i kształtować kulturę organizacji.

Warsztaty improwizacji stosowanej

Rozwiń swoje kompetencje miękkie, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu podczas interaktywnych warsztatów improwizacji stosowanej z I’MPRO IMPRO.

Automotive – optymalizacja krótko i długoterminowego planowania

Odkryj pierwsze na świecie cyfrowe rozwiązanie, którego nie posiada żaden system ERP, a które pozwala wdrażać metody lean w planowaniu!

Matematyka biznesowo-handlowa 7 września

Znajomość matematyki biznesowej pozwoli uczestnikom warsztatów efektywniej zarządzać rentownością prowadzonych działań handlowych, świadomie planować portfolio produktów i promocje cenowe, a także zrozumieć jaki jest koszt finansowania każdego biznesu.

Analityka HR

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z analityką HR, jej narzędziami i dobrymi praktykami.

Bitcoin, pieniądz i blockchain – 11 czerwca

Zapraszamy na szkolenie, na którym nasz ekspert z Santander Bank Polska przedstawi techniczne i ekonomiczne zasady funkcjonowania krypto walut.

NPS – Net Promoter Score – 18 czerwca

Sesję poprowadzi nasz najlepszy ekspert w dziedzinie wykorzystania sztucznej inteligencji do poprawy NPS, Piotr Łukasiński z Santander Bank Polska.

Employee Experience w praktyce

Zapraszamy na szkolenie, w którego trakcie dowiesz się, jak można krok po kroku zastosować w praktyce filozofię budowania pozytywnego EX (doświadczeń pracowników).

Ceny transferowe w 2021 roku – zasady, metody, sankcje – 16 czerwca

Zapraszamy do udziału w szkoleniu poświęconym praktycznym zagadnieniom z zakresu cen transferowych