Praktyczna prezentacja platformy|Adam Fronc

Zagadnienia

  • W jaki sposób stworzyć dokument do podpisu?
  • Jak szybko podpisać dokument?
  • Wysyłka koperty do wybranych uczestników/stron procesu
  • Utworzenie szablonu dokumentu ze złożonym workflow

Nagranie z prelekcji

Materiał do pobrania

Prelegent:

Adam Fronc, Kierownik deweloperów RPA/Konsultant DocuSign, Rits Robotics

Od 7 lat związany z branżą IT głównie jako programista aplikacji i systemów wspierających pracę biznesową. Od ponad roku związany z obszarem automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych przy wykorzystaniu technologii UiPath oraz z platformą DocuSign – dąży do połączenia i wzajemnego wykorzystania tych dwóch technologii.

Inni użytkownicy oglądali również

Komunikacja wewnętrzna w dobie ciągłej zmiany – 15 czerwca

Poszukujesz inspiracji do sprawnego zarządzania komunikacją wewnętrzną w dobie ciągłej zmiany? Dowiedz się jak robią to inni!

Contact Center w czasach RPA i AI- 16 czerwca

Chcesz sprawnie zarządzać Contact Center w dobie RPA i AI? Zastanawiasz się jakich błędów uniknąć? Dowiedz się jak robią to inni!

Transformacja organizacji w kierunku data-driven – 29 czerwca

Autorskie szkolenie, które ma na celu pokazać, w jaki sposób można podnieść organizację na kolejne poziomy zarządzania z użyciem danych

Wizualizacja danych w praktyce – 17 czerwca

Autorskie szkolenie przeznaczone dla menedżerów, którzy chcieliby nauczyć się, w jaki sposób efektywnie prezentować dane i interpretować wizualizacje.

Design Thinking w HR – 25 czerwca

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników HR – specjalistów, menedżerów, rekruterów i biznes partnerów – wszystkich, którym zależy na tworzeniu skutecznych i efektywnych rozwiązań, które będą odpowiadały na prawdziwe problemy kandydatów i pracowników.

Logistyka ecommerce | Wyzwania w pandemii – 9-10 czerwca

Chcesz usprawnić realizację
zamówień z ecommerce? Chcesz poznać trendy, które zmienią logistykę ecommerce w najbliższych miesiącach?
Ta konferencja online jest dla Ciebie.

Pozafinansowe motywowanie pracowników w pandemii – 22 czerwca

Poznaj sposoby na pozafinansowe motywowanie pracowników!

Jak usprawnić pracę zdalną dzięki transformacji cyfrowej

Praca zdalna opóźnia przygotowanie i akceptację dokumentów w Twojej firmie? Chcesz usprawnić obieg dokumentów? Obejrzyj dwugodzinne nagranie ze spotkania praktyków, które okazało się bardzo żywą dyskusją…

Supply Chain Excellence – 24 czerwca

Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk z zakresu optymalizacji łańcucha dostaw.

Pricing Management – 27 maja

Od ponad roku świat wygląda inaczej. Wokół nas ciągłe zmiany. Zmiana zachowania klientów. Zmiana krajobrazu konkurencyjnego. Do tego przyspieszenie nowych technologii w świecie. Dowiedz się jak radzą sobie inni!

Prawo w sektorze energetycznym po nowelizacji

Kluczowe zmiany otoczenia regulacyjnego Energetyki. Analiza przepisów, biznesowych skutków ich wprowadzenia i oddziaływanie na poszczególne obszary działalności przedsiębiorstw energetycznych

Jak realizować ciągłe doskonalenie w Twojej firmie, gdy ograniczają Cię systemy?

Jak dbać o procesy przy szybkim reagowaniu na zmienność potrzeb klientów? Jak doskonalić procesy, gdy ograniczają Cię systemy oraz koszty ich modyfikacji? Poznaj technologię Low-code Enterprise Apps!

Diagnoza kultury organizacyjnej – od wartości do transformacji kulturowej – 20 maja

Szkolenie ma na celu nauczyć uczestników jak mierzyć, definiować i kształtować kulturę organizacji.

Warsztaty improwizacji stosowanej

Rozwiń swoje kompetencje miękkie, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu podczas interaktywnych warsztatów improwizacji stosowanej z I’MPRO IMPRO.

Automotive – optymalizacja krótko i długoterminowego planowania

Odkryj pierwsze na świecie cyfrowe rozwiązanie, którego nie posiada żaden system ERP, a które pozwala wdrażać metody lean w planowaniu!

Matematyka biznesowo-handlowa 10 czerwca

Znajomość matematyki biznesowej pozwoli uczestnikom warsztatów efektywniej zarządzać rentownością prowadzonych działań handlowych, świadomie planować portfolio produktów i promocje cenowe, a także zrozumieć jaki jest koszt finansowania każdego biznesu.

Analityka HR

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z analityką HR, jej narzędziami i dobrymi praktykami.

Bitcoin, pieniądz i blockchain – 11 czerwca

Zapraszamy na szkolenie, na którym nasz ekspert z Santander Bank Polska przedstawi techniczne i ekonomiczne zasady funkcjonowania krypto walut.

NPS – Net Promoter Score – 18 czerwca

Sesję poprowadzi nasz najlepszy ekspert w dziedzinie wykorzystania sztucznej inteligencji do poprawy NPS, Piotr Łukasiński z Santander Bank Polska.

Employee Experience w praktyce

Zapraszamy na szkolenie, w którego trakcie dowiesz się, jak można krok po kroku zastosować w praktyce filozofię budowania pozytywnego EX (doświadczeń pracowników).