Nagranie z darmowego webinarium

Planowanie popytu i zatowarowania magazynów w rozbudowanej sieci dystrybucji

Dzięki darmowej strefie posiadasz:

Pełen dostęp do nagrania z transmisji online, która zawierała prelekcję oraz sesję pytań i odpowiedzi z prelegentem. Wydarzenie odbyło się 15 lipca.

Możliwość bezpośredniego kontaktu z Prelegentem. Szczegóły w zakładce ‘Konsultacje Ekspertów

Pakiet materiałów dodatkowych udostępnionych przez prelegenta.

TWÓJ GRATIS: Dostęp do dyskusji ekspertów w ramach szkolenia “Czy cyfrowa rewolucja ominęła planistów? Czyli gdzie szukać wymarzonego rozwiązania planistycznego <- kliknij, aby odebrać.

Chciałbyś wziąć udział w kolejnej odsłonie wydarzenia live?

Świetnie się składa! Już niedługo przedstawimy Wam szczegóły następnego webinarium. Śledź nas!

Życzymy Państwu ciekawej prelekcji!

Dostęp do prelekcji znajdziesz na samym dole strony

Nasz ekspert

Artur Buła, CEO, BiModal Solutions

Ekspert w zakresie Sales & Operations Planning oraz Supply Chain Planning.

Platformy planistyczne, low-code i bimodalne podejście do wdrażania rozwiązań to jego niezawodna odpowiedź na rosnące potrzeby rynku. Absolwent Wydziału Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczenie na stanowiskach Customer Director oraz Senior Project Manager zdobywał pracując w międzynarodowych środowiskach, m.in. w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. W USA współpracował z ponad 50 klientami, wdrażając rozwiązania biznesowe oparte na systemach ERP. W latach 2011-2012 zbudował dział zajmujący się systemami ERP w spółce IMI Critical Engineering (CCI). Od 2012 roku pracując w Polsce, z sukcesem wprowadził na nasz rynek bimodalną platformę Novacura Flow, wykorzystywaną do optymalizacji procesów krytycznych w utrzymaniu ruchu, serwisie, logistyce i produkcji. Założyciel firmy BiModal Solutions, która m.in. realizuje dedykowane rozwiązania planistyczne, a przy tym wspiera przedsiębiorstwa w zarządzaniu rentownością. W 2019 roku stworzył BiModal Planning Platform – rozwiązanie certyfikowane przez IBM – które pozwala rewolucjonizować obszar S&OP w Polsce.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

Agnieszka Palka

Project Manager
519 407 681

a.palka@trioconferences.pl