Dyskusja ekspertów live

Przejdź do wirtualnego pokoju

Termin nagrania: 24 kwietnia, piątek, godz. 14

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie II-webinar-slajd-1024x576.jpg
Paneliści


Beata Doncer, intermin manager

Ekspert w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, interim manager. Specjalizuje się w projektach związanych ze szczupłym zarządzaniem (Lean Management), zwinnym zarządzaniem projektami (Agile Project Management) oraz  upraszczaniem procesów w firmie (Simplicity Designer). Posiada szerokie doświadczenie z obszaru sprzedaży oraz  zarządzania zasobami ludzkimi w branży farmaceutycznej (Polpharma, Egis), hotelarskiej (Intercontinental, Starwood) oraz  sprzedaży detalicznej (Zibi) . Przez ponad 10 lat pracowała w strukturach sprzedaży i marketingu jednej z największych polskich firm farmaceutycznych o zasięgu międzynarodowym.  W tym okresie  brała udział w restrukturyzacji firmy, tworzeniu nowych struktur sprzedaży i marketingu. Przez następne 8 lat związana była z branżą hotelarską. Pracowała dla 3 hoteli  o zasięgu globalnym, gdzie  pełniła  funkcję menadżera do spraw personalnych dodatkowo   aktywnie poszukiwała i pozyskiwała fundusze na innowacyjne projekty służące rozwojowi pracowników. Z sukcesem zrealizowała 4 duże projekty  finansowane z funduszy unijnych z zakresu ZZL.

Doświadczenia w zakresie szczupłego zarządzania zdobyła pracując w  dużej firmie z branży retail. Obecnie w roli interim menadżera doradza Zarządowi  firmy z branży farmaceutycznej. Pasjonatka ciągłego rozwoju i  doskonalenia.

Dariusz Budny, Ecol-Unicon Sp. z o.o., Member od the Supervisory Board

Doradca zarządów i ekspert w zakresie strategii rozwoju i ekspansji międzynarodowych organizacji, zarządzania potencjałem, budowy wartości firm i łańcucha wartości. Posiada bardzo bogate międzynarodowe doświadczenie w strukturach największych krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw na poziomie Zarządów i Rad Nadzorczych zdobyte na kilkudziesięciu rynkach świata w kilkunastu branżach.


Edward K. Stanoch, Przedsiębiorca, wykładowca

Konsultant biznesowy, przedsiębiorca, wykładowca. Posiada blisko 25-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa strategicznego i HR zdobyte w firmach: Bossard Consultants, Gemini Consulting, Cap Gemini, Hewitt Associates i Aon Hewitt w tymi 15 lat doświadczeń w zakresie zarządzania praktyką doradczą Aon Hewitt w Polsce i w Europie.

Wieloletni i uznany wykładowca EMBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, w zakresie zarządzania strategicznego. Blisko współpracujący z funduszem venture capital Alfabeat głównie wspierając analizę strategiczną startupów będących przedmiotem zainteresowania funduszu. Współzałożyciel nuChapter – firmy oferującej na polskim rynku unikalne badanie stylu życia z wykorzystaniem zaawansowanej technologii i algorytmów do pomiaru rytmu serca. Misją firmy jest inspirowanie do zmiany nawyków w celu poprawy jakości życia i pracy oraz efektywności osobistej.

Entuzjasta nowych technologii w medycynie. Od wielu lat blisko współpracuje z właścicielami i Zarządem firmy Adamed, w tym również pełniąc funkcję niezależnego członka rady nadzorczej w Silvermedia S.A., spółki zależnej Adamed, rozwijającej technologie informatyczne w zakresie telemedycyny. Promotor wellbeing, pasjonat triathlonu, wypraw polarnych oraz minimalistycznego podróżowania. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz renomowanych programów menedżerskich m.in: MIT, Singularity University, Harvard Business School, Cornell University, INSEAD, London School of Economics. Ukończīł również dwa moduły certyfikujące Team Diagnostic International. Certyfikowany konsultant Exponential Organizations i Design Better Business.

Michał Kozioł

Ekspert w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi z ponad 16-letnim doświadczeniem w obszarze Human Resources, SSC/BPO z szeroką ekspozycją międzynarodową, na stanowiskach zarządzających w dużych, międzynarodowych korporacjach.

Krzysztof Pohorecki

Od ponad 25 lat zajmuje się zarządzaniem programami, projektami i organizacjami w skali lokalnej i międzynarodowej. Posiada certyfikat Six Sigma Black Belt i ponad 10-letnią praktykę w tej metodologii. Od roku 2013 Ekspert Stałej Grupy Eksperckiej Rady Bezpieczeństwa Imprez Sportowych. Doświadczenie zdobywał współpracując między innymi z: Royal Dutch Shell, American Standard Companies, UEFA (Dyrektor Wykonawczy UEFA EURO 2012 w Polsce), Polski Holding Obronny, Polska Grupa Zbrojeniowa, Polska Izba Ochrony, Polski Związek Pracodawców „Ochrona”, China Everbright International.

Panel - Tematy
0% Ukończone 0/1 kroków