Jak technologia może w łatwy sposób wspierać działania Lean – czy istnieje sposób na szybkie i skuteczne optymalizacje cyfrowe?

Dzięki darmowej strefie posiadasz:

Pełen dostęp do nagrania z transmisji online. Wydarzenie odbyło się 27 stycznia.

TWÓJ GRATIS: Dostęp do dyskusji eksperta w ramach szkolenia “10 x szybciej – transformacja cyfrowa w dziale utrzymania ruchu i w serwisie” <- kliknij, aby odebrać.

Życzymy Państwu ciekawej prelekcji!

Dostęp do prelekcji znajdziesz na samym dole strony

Nasza ekspertka

Paulina Turek, Solution Designer w BiModal Solutions

Absolwentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej. Doktorantka oraz członkini Zespołu Doskonalenia Procesów Biznesowych na AGH. Autorka licznych referatów naukowych oraz tekstów popularno-naukowych z zakresu optymalizacji cyfrowych. Specjalizuje się w koncepcji Lean Management. Praktykę zdobywała prowadząc projekty wdrożeniowe i warsztaty jako indywidualny konsultant Lean oraz współpracując z firmami zewnętrznymi. Od kilku lat zgłębia możliwości i trendy globalnego rynku rozwiązań dla biznesu realizując innowacyjne projekty m.in. w obszarze Supply Chain. Obecnie tworzy cyfrowe rozwiązania w duchu Digital Lean wspierane przez najnowsze światowe technologie. W pracy z klientami dba o szczegóły tworzonych rozwiązań, podkreślając, że to narzędzia powinny być dostosowane do procesów, a nie odwrotnie.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

Agnieszka Palka

Project Manager
519 407 681

a.palka@trioconferences.pl