Jak realizować ciągłe doskonalenie w Twojej firmie, gdy ograniczają Cię systemy?

Czy kiedykolwiek w Twojej firmie nie zrealizowałeś swojego pomysłu na usprawnienie procesów przez ograniczenia technologii? Czas oczekiwania na wprowadzenie małej zmiany zabija podjęcie próby wdrożenia? Wyobraź sobie, że praca z systemami w Twojej organizacji nie jest już tak utrudniona, co więcej, pomysły na usprawnienie procesów w Twojej firmie mogą być wdrażane szybciej i efektywniej niż do tej pory. Wyobraź sobie, że to Ty i Twój zespół dopasowujecie dostępne narzędzia i systemy pod przepływ procesu, a nie odwrotnie.  To możliwe!

Jak płynnie dbać o procesy w myśl ciągłego doskonalenia, przy szybkim reagowaniu na zmienność potrzeb klientów? Jak doskonalić procesy, gdy ograniczają Cię systemy oraz koszty ich modyfikacji? Poznaj technologię Low-code Enterprise Apps.

Od pomysłu do realizacji 10 razy szybciej. Dołącz do webinaru, na którym zobaczysz ciekawe przykłady z wykorzystania innowacyjnej technologii low-code do obsługi najbardziej specyficznych i wymagających procesów z różnych branż (np. produkcja, farmacja, automotive, FMCG). Zobaczysz, jak wykorzystać technologię low-code do rozwijania skutecznej kultury ciągłego doskonalenia.

Zagadnienia

  • Co to jest technologia low-code?
  • Jakie narzędzia low-code dostępne są na rynku oraz jakie są biznesowe perspektywy rozwiązań low-code
  • Jak uniezależnić swoje potrzeby biznesowe od możliwości działu IT
  • Z jakich nowych możliwości korzystać, gdy np. Excel i ERP nie spełniają oczekiwań? Jak wspierać procesy w Twojej firmie i co oferuje nowoczesne IT
  • Jak szybko i sprawnie realizować swoje pomysły wykorzystując technologię low-code
  • A ponadto przykład korzystania z innowacyjnych rozwiązań cyfrowych stworzonych dzięki low-code

Nagranie z prelekcji i sesji pytań:

Prezentacja:

Prelegentka

Paulina Turek, Solution Designer w BiModal Solutions

Tworzy spersonalizowane rozwiązania odpowiadające na potrzeby klientów, które jak sama nazywa stanowią „plaster na ERP-owe rany”. Pracuje z różnymi platformami low-code zapewniając klientom pełen przekrój przez dostępność technologii.

Absolwentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej. Doktorantka oraz członkini Zespołu Doskonalenia Procesów Biznesowych na AGH. Autorka licznych referatów naukowych oraz tekstów popularno-naukowych z zakresu optymalizacji cyfrowych.

Specjalizuje się w koncepcji Lean Management. Praktykę zdobywała prowadząc projekty wdrożeniowe i warsztaty jako indywidualny konsultant Lean oraz współpracując z firmami zewnętrznymi. Od kilku lat zgłębia możliwości i trendy globalnego rynku rozwiązań dla biznesu realizując innowacyjne projekty m.in. w obszarze Supply Chain.

Obecnie tworzy cyfrowe rozwiązania w duchu Digital Lean wspierane przez najnowsze światowe technologie. W pracy z klientami dba o szczegóły tworzonych rozwiązań, podkreślając, że to narzędzia powinny być dostosowane do procesów, a nie odwrotnie.

.

Inni użytkownicy oglądali również

Team Building – rozwój, motywacja, leadership – 6-7 października

Jako Lider nie spoczywasz na laurach, ciągle poszukujesz i poszerzasz horyzonty? Świetnie trafiłeś! To wydarzenie jest dla osób, które by być dobrym przywódcą, potrafią wyjść poza strefę komfortu!

Akademia Team Leadera SSC/BPO – 21 września

Seria warsztatów dla leaderów zespołów w Centrach Usług Wspólnych i BPO.

Innovate or die 9-10 września

To warsztat o strategiach innowacji, które pozwolą rozwijać się firmom szybciej niż kiedykolwiek wcześniej

Sprzedaż 5.0 – 13-14 września

W ramach szkolenia otrzymasz praktyczne przepisy, które pomogą Ci w stworzeniu w pełni funkcjonalnej ścieżki sprzedaży w cyfrowym świecie.

Analityka HR – 24 sierpnia

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z analityką HR, jej narzędziami i dobrymi praktykami.

Efektywne zarządzanie wynagrodzeniami – 27 lipca

Celem szkolenia jest przybliżenie tematyki zarządzania wynagrodzeniami (Compensation & Benefits).

Remote cooperation with IT specialists from Poland

Where do the high qualifications of IT specialists from Poland come from? How to find good IT specialists from Poland?

Podpis elektroniczny – pobierz darmowy pdf

Jak wypowiedzieć elektronicznie umowę o pracę? Jak uzyskać zgodę pracownika na elektroniczne podpisanie dokumentów? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tym opracowaniu PDF.

Nowoczesne technologie w kogeneracji – 3 września

Zapraszamy na bezpłatny webinar podczas którego przedstawimy nowczesne technologie w kogeneracji oraz jak stabilnie produkować prąd z OZE. Zarejestruj się bezpłatnie!

Zaawansowana analityka HR – 2 września

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z analityką HR, jej narzędziami i dobrymi praktykami.

Komunikacja wewnętrzna w dobie ciągłej zmiany – 15 września

Poszukujesz inspiracji do sprawnego zarządzania komunikacją wewnętrzną w dobie ciągłej zmiany? Dowiedz się jak robią to inni!

Contact Center w czasach RPA i AI- 16 września

Chcesz sprawnie zarządzać Contact Center w dobie RPA i AI? Zastanawiasz się jakich błędów uniknąć? Dowiedz się jak robią to inni!

Jak usprawnić pracę zdalną dzięki transformacji cyfrowej

Praca zdalna opóźnia przygotowanie i akceptację dokumentów w Twojej firmie? Chcesz usprawnić obieg dokumentów? Obejrzyj dwugodzinne nagranie ze spotkania praktyków, które okazało się bardzo żywą dyskusją…

Pricing Management – 27 maja

Od ponad roku świat wygląda inaczej. Wokół nas ciągłe zmiany. Zmiana zachowania klientów. Zmiana krajobrazu konkurencyjnego. Do tego przyspieszenie nowych technologii w świecie. Dowiedz się jak radzą sobie inni!

Prawo w sektorze energetycznym po nowelizacji – 14 września

Kluczowe zmiany otoczenia regulacyjnego Energetyki. Analiza przepisów, biznesowych skutków ich wprowadzenia i oddziaływanie na poszczególne obszary działalności przedsiębiorstw energetycznych

Jak realizować ciągłe doskonalenie w Twojej firmie, gdy ograniczają Cię systemy?

Jak dbać o procesy przy szybkim reagowaniu na zmienność potrzeb klientów? Jak doskonalić procesy, gdy ograniczają Cię systemy oraz koszty ich modyfikacji? Poznaj technologię Low-code Enterprise Apps!

Diagnoza kultury organizacyjnej – od wartości do transformacji kulturowej – 17 września

Szkolenie ma na celu nauczyć uczestników jak mierzyć, definiować i kształtować kulturę organizacji.

Warsztaty improwizacji stosowanej

Rozwiń swoje kompetencje miękkie, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu podczas interaktywnych warsztatów improwizacji stosowanej z I’MPRO IMPRO.

Automotive – optymalizacja krótko i długoterminowego planowania

Odkryj pierwsze na świecie cyfrowe rozwiązanie, którego nie posiada żaden system ERP, a które pozwala wdrażać metody lean w planowaniu!

Matematyka biznesowo-handlowa 7 września

Znajomość matematyki biznesowej pozwoli uczestnikom warsztatów efektywniej zarządzać rentownością prowadzonych działań handlowych, świadomie planować portfolio produktów i promocje cenowe, a także zrozumieć jaki jest koszt finansowania każdego biznesu.