Nagranie z darmowego webinarium

“Czy cyfrowa rewolucja ominęła planistów? Czyli gdzie szukać wymarzonego rozwiązania planistycznego.”

Dzięki darmowej strefie posiadasz:

Pełen dostęp do nagrania z transmisji online, która zawierała prelekcję oraz sesję pytań i odpowiedzi z prelegentem. Wydarzenie odbyło się 30 czerwca w godz. 10-11:30.

Możliwość bezpośredniego kontaktu z Prelegentem. Szczegóły w zakładce ‘Konsultacje Ekspertów

Pakiet materiałów dodatkowych udostępnionych przez prelegenta.

TWÓJ GRATIS: Dostęp do dyskusji ekspertów w ramach szkolenia “By Pandem Tandem – Pandemiczny Przegląd Logistyczny <- kliknij, aby odebrać.

Chciałbyś wziąć udział w kolejnej odsłonie wydarzenia live?

Świetnie się składa! Zapraszamy Cię na kolejne webinarium już 15 lipca o g. 13:00. Szczegóły wkrótce.

Życzymy Państwu ciekawej prelekcji!

Dostęp do prelekcji znajdziesz na samym dole strony

Nasz ekspert

Artur Buła, CEO, BiModal Solutions

Ekspert w zakresie Sales & Operations Planning oraz Supply Chain Planning.

Platformy planistyczne, low-code i bimodalne podejście do wdrażania rozwiązań to jego niezawodna odpowiedź na rosnące potrzeby rynku. Absolwent Wydziału Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczenie na stanowiskach Customer Director oraz Senior Project Manager zdobywał pracując w międzynarodowych środowiskach, m.in. w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. W USA współpracował z ponad 50 klientami, wdrażając rozwiązania biznesowe oparte na systemach ERP. W latach 2011-2012 zbudował dział zajmujący się systemami ERP w spółce IMI Critical Engineering (CCI). Od 2012 roku pracując w Polsce, z sukcesem wprowadził na nasz rynek bimodalną platformę Novacura Flow, wykorzystywaną do optymalizacji procesów krytycznych w utrzymaniu ruchu, serwisie, logistyce i produkcji. Założyciel firmy BiModal Solutions, która m.in. realizuje dedykowane rozwiązania planistyczne, a przy tym wspiera przedsiębiorstwa w zarządzaniu rentownością. W 2019 roku stworzył BiModal Planning Platform – rozwiązanie certyfikowane przez IBM – które pozwala rewolucjonizować obszar S&OP w Polsce.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

Agnieszka Palka

Project Manager
519 407 681

a.palka@trioconferences.pl