Dostęp do nagrania – CO MUSI WIEDZIEĆ MANAGER O WDROŻENIU ROBOTÓW W FIRMIE, czyli automatyzacja procesów bez tajemnic

Panel
Materiały dodatkowe

Nagranie ze spotkania

Swoim doświadczeniem podzielili się praktycy od lat pracujący z robotami:

Adam Fronc


Programista aplikacji i systemów wspierających pracę biznesową.

Kierownik deweloperów RPA/Konsultant Rits Robotics. Od ponad roku związany z obszarem automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych przy wykorzystaniu technologii UiPath – dąży do połączenia i wzajemnego wykorzystania tych dwóch technologii.

Kacper Buszta


Specjalizuje się w programowaniu robotów dla firm z obszaru bankowości, FMCG, księgowości i innych.

Specjalista ds. robotyzacji procesów. Główny programista w RITS Robotics. Certyfikowany specjalista UiPath. Ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku “Informatyka w Biznesie”.

Arkadiusz Soika


Tematyką RPA zajmuje się od 2017 roku. Tworzył procesy robotyczne między innymi dla P&G oraz Nestle.

Absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechniki Warszawskiej. Od ponad 15 lat pracuje na projektach IT. Jako developer i architekt rozwijał systemy bilingowe oraz CRM w takich firmach jak TP.SA, Polkomtel, PGNiG. W pionierskich czasach szkolił i przekazywał najlepsze praktyki RPA. Konfigurował od podstaw środowisko UiPath w Warta S.A. Obecnie inżynier wsparcia sprzedaży w UiPath.

Marcin Motel


20 lat doświadczenia w przekuwaniu nowoczesnych technologii IT na wartość dodaną dla przedsiębiorstw.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów informatycznych od strony biznesowej w obszarach Business Intelligence, Information Management, Data Management, Business Process Management oraz Robotic Process Automation. Od lat związany z czołówką firm technologicznych takich jak EMC, IBM, Software AG, Symantec, BMC, Qlik i aktualnie UiPath.

Nasi partnerzy:

RITS (Reylon IT Services) to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, która działa od 2014 roku. RITS świadczy usługi od zatrudniania specjalistów IT, poprzez Software House, tworzenie i utrzymanie oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych. Zespół RITS CENTER to blisko 300 specjalistów IT w pięciu centrach kompetencyjnych w Polsce i w Wietnamie, który działa od 2019 roku i realizujemy projekty informatyczne dla klientów na całym świecie.

www.rits.center


UiPath – stworzony dla biznesu i IT jest dzisiaj wg użytkowników i analityków wiodącą platformą runku Robotic Process Automation (RPA). Globalnie ponad 7000 klientów korporacyjnych i instytucji rządowych korzysta z platformu RPA UiPath do szybkiego wdrażania robotów software’owych, które doskonale emulują działanie człowieka i wykonują powtarzalne procesy, zwiększając produktywność biznesową, oszczędzając czas kluczowych pracowników, zapewniając zgodność z przepisami i zwiększając zadowolenie klientów z operacji back-office i front-office. W Polsce UiPath jest obecny od 2017 r. i ma ponad 200 klientów z różnych branż.

www.uipath.com

RAMOWY PROGRAM SPOTKANIA PRAKTYKÓW:

Praktyczna analiza wszystkich dostępnych modeli wykorzystania zewnętrznych zasobów IT – jak dobrać najbardziej optymalny model biznesowy i kosztowy dla Twojego projektu:

 • Staff Augmentation
 • Team Leasing
 • Managed Services
 • Fixed Price

Kluczowe zasady przy korzystaniu z zewnętrznych zasobów IT

 • Zweryfikuj kontrahenta, czyli dostawca dostawcy nierówny – jak sprawdzić firmę, od której zależeć będzie cały Twój projekt
 • Nie zlecaj bałaganu, czyli jak uporządkować procesy w dziale IT, żeby nie spalić współpracy na starcie
 • Zadbaj o umowę – kary, wprowadzenie usprawnień, elastyczne modele rozliczania projektu
 • Ufaj, ale sprawdzaj – kluczowe wskaźniki KPI i SLA, które musisz weryfikować

Jak przygotować się na wykorzystanie zewnętrznych zasobów IT

 • Porządkowanie procesów, czyli co prześwietlić w zespole przed współpracą
 • Rozliczanie współpracy – jak weryfikować pracę, czyli sposoby raportowania
 • Wdrożeniu projektu – kluczowe elementy

Najczęstsze grzechy menedżerów korzystających z outsourcingu

Największe zagrożenia, które trzeba wziąć pod uwagę, z perspektywy praktyków