Nagranie ze spotkania praktyków online

“CO MUSI WIEDZIEĆ MANAGER O WDROŻENIU ROBOTÓW W FIRMIE, czyli automatyzacja procesów bez tajemnic”

technology, hands, agreement

Co obejmuje Twój darmowy dostęp:

Pełen dostęp do dwugodzinnego nagrania z transmisji online, która zawiera dyskusję i odpowiedzi z prelegentem. Webinar live odbył się 5 listopada.

Pakiet materiałów dodatkowych udostępnionych przez praktyków (po ich udostępnieniu przez praktyków).

TWÓJ GRATIS: Dostęp do innych nagrań udostępnionych bezpłatnie

Życzymy ciekawej dyskusji!

Dostęp do dyskusji znajdziesz na samym dole strony

Formuła spotkania

Część praktyczna

Jak i gdzie szukać w firmie procesów, które najlepiej automatyzować z użyciem robotów – jak dobrać procesy, które dają największe oszczędności czasu i kosztów

Część pokazowa

Zobacz jak krok po kroku powstaje robot, który będzie wykonywał Twoje zadania i zrozum cały mechanizm automatyzacji.

Sesja pytań i odpowiedzi

Czas na pytania oraz swobodną wymianę opinii

Swoim doświadczeniem podzielili się praktycy od lat pracujący z robotami:

Adam Fronc


Programista aplikacji i systemów wspierających pracę biznesową.

Kierownik deweloperów RPA/Konsultant Rits Robotics. Od ponad roku związany z obszarem automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych przy wykorzystaniu technologii UiPath – dąży do połączenia i wzajemnego wykorzystania tych dwóch technologii.

Kacper Buszta


Specjalizuje się w programowaniu robotów dla firm z obszaru bankowości, FMCG, księgowości i innych.

Specjalista ds. robotyzacji procesów. Główny programista w RITS Robotics. Certyfikowany specjalista UiPath. Ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku “Informatyka w Biznesie”.

Arkadiusz Soika


Tematyką RPA zajmuje się od 2017 roku. Tworzył procesy robotyczne między innymi dla P&G oraz Nestle.

Absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechniki Warszawskiej. Od ponad 15 lat pracuje na projektach IT. Jako developer i architekt rozwijał systemy bilingowe oraz CRM w takich firmach jak TP.SA, Polkomtel, PGNiG. W pionierskich czasach szkolił i przekazywał najlepsze praktyki RPA. Konfigurował od podstaw środowisko UiPath w Warta S.A. Obecnie inżynier wsparcia sprzedaży w UiPath.

Marcin Motel


20 lat doświadczenia w przekuwaniu nowoczesnych technologii IT na wartość dodaną dla przedsiębiorstw.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów informatycznych od strony biznesowej w obszarach Business Intelligence, Information Management, Data Management, Business Process Management oraz Robotic Process Automation. Od lat związany z czołówką firm technologicznych takich jak EMC, IBM, Software AG, Symantec, BMC, Qlik i aktualnie UiPath.

Nasi partnerzy:

RITS (Reylon IT Services) to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, która działa od 2014 roku. RITS świadczy usługi od zatrudniania specjalistów IT, poprzez Software House, tworzenie i utrzymanie oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych. Zespół RITS CENTER to blisko 300 specjalistów IT w pięciu centrach kompetencyjnych w Polsce i w Wietnamie, który działa od 2019 roku i realizujemy projekty informatyczne dla klientów na całym świecie.

www.rits.center


UiPath – stworzony dla biznesu i IT jest dzisiaj wg użytkowników i analityków wiodącą platformą runku Robotic Process Automation (RPA). Globalnie ponad 7000 klientów korporacyjnych i instytucji rządowych korzysta z platformu RPA UiPath do szybkiego wdrażania robotów software’owych, które doskonale emulują działanie człowieka i wykonują powtarzalne procesy, zwiększając produktywność biznesową, oszczędzając czas kluczowych pracowników, zapewniając zgodność z przepisami i zwiększając zadowolenie klientów z operacji back-office i front-office. W Polsce UiPath jest obecny od 2017 r. i ma ponad 200 klientów z różnych branż.

www.uipath.com

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

Anna Frąckowiak

Project Manager
515 229 803

a.frackowiak@trioconferences.pl