Automotive – optymalizacja krótko i długoterminowego planowania

Świat jest szybszy niż kiedykolwiek, dlatego przemysł wytwórczy musi za tym nadążyć. Od branży automotive oczekuje się bezproblemowej integracji między różnymi elementami nawet najbardziej złożonego łańcucha dostaw. Dlatego warto przeprowadzić gruntowny przegląd własnych procesów, systemów i umiejętności – czyli wszystkiego tego, co niezbędne do cyfrowej transformacji.

Czy możliwe jest zapewnienie równowagi między podażą a popytem bez utraty jakości na żadnym z etapów produkcji?

Zapraszamy Cię do odkrycia pierwszego na świecie cyfrowego rozwiązania, którego nie posiada żaden system ERP, a które pozwala wdrażać metody lean w planowaniu (production leveling).

Zagadnienia

  • Jak poprawić wydajność produkcji średnio o 11%
  • Jak dopasować harmonogram pracy działu produkcji do aktualnego poziomu popytu klientów
  • Jak znacząco usprawnić planowanie zakupów, np. uzyskiwać już na wczesnym etapie ostrzeżenia o zakłóceniach w dostępności materiałów i mocy produkcyjnych u dostawców
  • Jak obniżyć wartość magazynu aż o 12% już po 6 miesiącach od rozpoczęcia wdrożenia
  • Jak platformy planistyczne wspierają procesy planowania w automotive

Wszystkie elementy przedstawimy na podstawie przykładów wdrożeń w branży automotive.

Nagranie z prelekcji:

Prezentacja:

Prelegent

Artur Buła, CEO BiModal Solutions

Ekspert w zakresie Sales & Operations Planning oraz Supply Chain Planning

Platformy planistyczne, low-code i bimodalne podejście do wdrażania rozwiązań, to jego niezawodna odpowiedź na rosnące potrzeby rynku. Absolwent Wydziału Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczenie na stanowiskach Customer Director oraz Senior Project Manager zdobywał pracując w międzynarodowych środowiskach, m.in. w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. W USA współpracował z ponad 50 klientami, wdrażając rozwiązania biznesowe oparte na systemach ERP. W latach 2011-2012 zbudował dział zajmujący się systemami ERP w spółce IMI Critical Engineering (CCI). Od 2012 roku pracując w Polsce, z sukcesem wprowadził na nasz rynek bimodalną platformę Novacura Flow, wykorzystywaną do optymalizacji procesów krytycznych w utrzymaniu ruchu, serwisie, logistyce i produkcji. Założyciel firmy BiModal Solutions, która m.in. realizuje dedykowane rozwiązania planistyczne, a przy tym wspiera przedsiębiorstwa w zarządzaniu rentownością. W 2019 roku stworzył BiModal Planning Platform – rozwiązanie certyfikowane przez IBM – które pozwala rewolucjonizować obszar S&OP w Polsce.

Inni użytkownicy oglądali również

Team Building – rozwój, motywacja, leadership – 6-7 października

Jako Lider nie spoczywasz na laurach, ciągle poszukujesz i poszerzasz horyzonty? Świetnie trafiłeś! To wydarzenie jest dla osób, które by być dobrym przywódcą, potrafią wyjść poza strefę komfortu!

Akademia Team Leadera SSC/BPO – 21 września

Seria warsztatów dla leaderów zespołów w Centrach Usług Wspólnych i BPO.

Innovate or die 9-10 września

To warsztat o strategiach innowacji, które pozwolą rozwijać się firmom szybciej niż kiedykolwiek wcześniej

Sprzedaż 5.0 – 13-14 września

W ramach szkolenia otrzymasz praktyczne przepisy, które pomogą Ci w stworzeniu w pełni funkcjonalnej ścieżki sprzedaży w cyfrowym świecie.

Analityka HR – 24 sierpnia

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z analityką HR, jej narzędziami i dobrymi praktykami.

Efektywne zarządzanie wynagrodzeniami – 8 września

Celem szkolenia jest przybliżenie tematyki zarządzania wynagrodzeniami (Compensation & Benefits).

Remote cooperation with IT specialists from Poland

Where do the high qualifications of IT specialists from Poland come from? How to find good IT specialists from Poland?

Podpis elektroniczny – pobierz darmowy pdf

Jak wypowiedzieć elektronicznie umowę o pracę? Jak uzyskać zgodę pracownika na elektroniczne podpisanie dokumentów? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tym opracowaniu PDF.

Nowoczesne technologie w kogeneracji – 3 września

Zapraszamy na bezpłatny webinar podczas którego przedstawimy nowczesne technologie w kogeneracji oraz jak stabilnie produkować prąd z OZE. Zarejestruj się bezpłatnie!

Zaawansowana analityka HR – 2 września

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z analityką HR, jej narzędziami i dobrymi praktykami.

Komunikacja wewnętrzna w dobie ciągłej zmiany – 15 września

Poszukujesz inspiracji do sprawnego zarządzania komunikacją wewnętrzną w dobie ciągłej zmiany? Dowiedz się jak robią to inni!

Contact Center w czasach RPA i AI- 16 września

Chcesz sprawnie zarządzać Contact Center w dobie RPA i AI? Zastanawiasz się jakich błędów uniknąć? Dowiedz się jak robią to inni!

Jak usprawnić pracę zdalną dzięki transformacji cyfrowej

Praca zdalna opóźnia przygotowanie i akceptację dokumentów w Twojej firmie? Chcesz usprawnić obieg dokumentów? Obejrzyj dwugodzinne nagranie ze spotkania praktyków, które okazało się bardzo żywą dyskusją…

Pricing Management – 27 maja

Od ponad roku świat wygląda inaczej. Wokół nas ciągłe zmiany. Zmiana zachowania klientów. Zmiana krajobrazu konkurencyjnego. Do tego przyspieszenie nowych technologii w świecie. Dowiedz się jak radzą sobie inni!

Prawo w sektorze energetycznym po nowelizacji – 14 września

Kluczowe zmiany otoczenia regulacyjnego Energetyki. Analiza przepisów, biznesowych skutków ich wprowadzenia i oddziaływanie na poszczególne obszary działalności przedsiębiorstw energetycznych

Jak realizować ciągłe doskonalenie w Twojej firmie, gdy ograniczają Cię systemy?

Jak dbać o procesy przy szybkim reagowaniu na zmienność potrzeb klientów? Jak doskonalić procesy, gdy ograniczają Cię systemy oraz koszty ich modyfikacji? Poznaj technologię Low-code Enterprise Apps!

Diagnoza kultury organizacyjnej – od wartości do transformacji kulturowej – 17 września

Szkolenie ma na celu nauczyć uczestników jak mierzyć, definiować i kształtować kulturę organizacji.

Warsztaty improwizacji stosowanej

Rozwiń swoje kompetencje miękkie, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu podczas interaktywnych warsztatów improwizacji stosowanej z I’MPRO IMPRO.

Automotive – optymalizacja krótko i długoterminowego planowania

Odkryj pierwsze na świecie cyfrowe rozwiązanie, którego nie posiada żaden system ERP, a które pozwala wdrażać metody lean w planowaniu!

Matematyka biznesowo-handlowa 7 września

Znajomość matematyki biznesowej pozwoli uczestnikom warsztatów efektywniej zarządzać rentownością prowadzonych działań handlowych, świadomie planować portfolio produktów i promocje cenowe, a także zrozumieć jaki jest koszt finansowania każdego biznesu.