10 x szybciej – transformacja cyfrowa w dziale utrzymania ruchu i w serwisie

Wyobraź sobie, że możesz rozwiązać każdy problem klienta od zaraz. Wyobraź sobie świat, w którym możesz przewidzieć problemy z konserwacją, serwisem terenowym i obsługą zasobów, zanim w ogóle wystąpią – i naprawić je, zanim pojawią się ich konsekwencje. Wystarczy, że znajdziesz sposób na gromadzenie i współdzielenie wiedzy oraz umiejętności swoich najlepszych techników.

Od pomysłu do realizacji 10x szybciej? Tak, to możliwe. Tym razem odkryjemy dla Ciebie przykłady wdrożonych rozwiązań dla Utrzymania Ruchu i Serwisu. Technicy terenowi mogą uzyskać dostęp do wszystkich informacji, których potrzebują, aby poprawić wskaźniki naprawy i zapewnić najlepszą jakość obsługi we wszystkich obszarach. Od sterowanych przepływów pracy, przez interaktywne formularze, po rzeczywistość rozszerzoną i konserwację predykcyjną – wszystko to jest możliwe, dzięki rozwiązaniom stworzonym na platformach low code.

Zagadnienia

  • Co motywuje firmy serwisowe i działy utrzymania ruchu do ciągłego doskonalenia się i realizacji innowacyjnych projektów na co dzień
  • Jak uniezależnić swoje potrzeby biznesowe od możliwości IT
  • Z jakich nowych możliwości korzystać, gdy Excel i ERP zawodzą? Jak wspierać specyficzne procesy w Twojej firmie i co oferuje nowoczesne IT
  • Jak szybko i sprawnie realizować swoje pomysły wykorzystując technologię low-code
  • A ponadto poznasz przykłady obsługizleceń w terenie, zarządzania obchodami,wykorzystania zdalnej pomocy oraz najlepsze praktyki w świecie obsługi środków trwałych, stosowane przez średnie i duże przedsiębiorstwa z branży przemysłowej i usługowej.

Nagranie z prelekcji i sesji pytań

Prezentacja

Prelegent

Artur Buła, CEO BiModal Solutions

Platformy planistyczne, low-code i bimodalne podejście do wdrażania rozwiązań, to jego niezawodna odpowiedź na rosnące potrzeby rynku. Absolwent Wydziału Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczenie na stanowiskach Customer Director oraz Senior Project Manager zdobywał pracując w międzynarodowych środowiskach, m.in. w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. W USA współpracował z ponad 50 klientami, wdrażając rozwiązania biznesowe oparte na systemach ERP. W latach 2011-2012 zbudował dział zajmujący się systemami ERP w spółce IMI Critical Engineering (CCI). Od 2012 roku pracując w Polsce, z sukcesem wprowadził na nasz rynek bimodalną platformę Novacura Flow, wykorzystywaną do optymalizacji procesów krytycznych w utrzymaniu ruchu, serwisie, logistyce i produkcji. Założyciel firmy BiModal Solutions, która m.in. realizuje dedykowane rozwiązania planistyczne, a przy tym wspiera przedsiębiorstwa w zarządzaniu rentownością. W 2019 roku stworzył BiModal Planning Platform – rozwiązanie certyfikowane przez IBM – które pozwala rewolucjonizować obszar S&OP w Polsce.

Inni użytkownicy oglądali również

Team Building – rozwój, motywacja, leadership – 6-7 października

Jako Lider nie spoczywasz na laurach, ciągle poszukujesz i poszerzasz horyzonty? Świetnie trafiłeś! To wydarzenie jest dla osób, które by być dobrym przywódcą, potrafią wyjść poza strefę komfortu!

Akademia Team Leadera SSC/BPO – 21 września

Seria warsztatów dla leaderów zespołów w Centrach Usług Wspólnych i BPO.

Innovate or die 9-10 września

To warsztat o strategiach innowacji, które pozwolą rozwijać się firmom szybciej niż kiedykolwiek wcześniej

Sprzedaż 5.0 – 13-14 września

W ramach szkolenia otrzymasz praktyczne przepisy, które pomogą Ci w stworzeniu w pełni funkcjonalnej ścieżki sprzedaży w cyfrowym świecie.

Analityka HR – 24 sierpnia

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z analityką HR, jej narzędziami i dobrymi praktykami.

Efektywne zarządzanie wynagrodzeniami – 27 lipca

Celem szkolenia jest przybliżenie tematyki zarządzania wynagrodzeniami (Compensation & Benefits).

Remote cooperation with IT specialists from Poland

Where do the high qualifications of IT specialists from Poland come from? How to find good IT specialists from Poland?

Podpis elektroniczny – pobierz darmowy pdf

Jak wypowiedzieć elektronicznie umowę o pracę? Jak uzyskać zgodę pracownika na elektroniczne podpisanie dokumentów? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tym opracowaniu PDF.

Nowoczesne technologie w kogeneracji – 3 września

Zapraszamy na bezpłatny webinar podczas którego przedstawimy nowczesne technologie w kogeneracji oraz jak stabilnie produkować prąd z OZE. Zarejestruj się bezpłatnie!

Zaawansowana analityka HR – 2 września

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z analityką HR, jej narzędziami i dobrymi praktykami.

Komunikacja wewnętrzna w dobie ciągłej zmiany – 15 września

Poszukujesz inspiracji do sprawnego zarządzania komunikacją wewnętrzną w dobie ciągłej zmiany? Dowiedz się jak robią to inni!

Contact Center w czasach RPA i AI- 16 września

Chcesz sprawnie zarządzać Contact Center w dobie RPA i AI? Zastanawiasz się jakich błędów uniknąć? Dowiedz się jak robią to inni!

Jak usprawnić pracę zdalną dzięki transformacji cyfrowej

Praca zdalna opóźnia przygotowanie i akceptację dokumentów w Twojej firmie? Chcesz usprawnić obieg dokumentów? Obejrzyj dwugodzinne nagranie ze spotkania praktyków, które okazało się bardzo żywą dyskusją…

Pricing Management – 27 maja

Od ponad roku świat wygląda inaczej. Wokół nas ciągłe zmiany. Zmiana zachowania klientów. Zmiana krajobrazu konkurencyjnego. Do tego przyspieszenie nowych technologii w świecie. Dowiedz się jak radzą sobie inni!

Prawo w sektorze energetycznym po nowelizacji – 14 września

Kluczowe zmiany otoczenia regulacyjnego Energetyki. Analiza przepisów, biznesowych skutków ich wprowadzenia i oddziaływanie na poszczególne obszary działalności przedsiębiorstw energetycznych

Jak realizować ciągłe doskonalenie w Twojej firmie, gdy ograniczają Cię systemy?

Jak dbać o procesy przy szybkim reagowaniu na zmienność potrzeb klientów? Jak doskonalić procesy, gdy ograniczają Cię systemy oraz koszty ich modyfikacji? Poznaj technologię Low-code Enterprise Apps!

Diagnoza kultury organizacyjnej – od wartości do transformacji kulturowej – 17 września

Szkolenie ma na celu nauczyć uczestników jak mierzyć, definiować i kształtować kulturę organizacji.

Warsztaty improwizacji stosowanej

Rozwiń swoje kompetencje miękkie, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu podczas interaktywnych warsztatów improwizacji stosowanej z I’MPRO IMPRO.

Automotive – optymalizacja krótko i długoterminowego planowania

Odkryj pierwsze na świecie cyfrowe rozwiązanie, którego nie posiada żaden system ERP, a które pozwala wdrażać metody lean w planowaniu!

Matematyka biznesowo-handlowa 7 września

Znajomość matematyki biznesowej pozwoli uczestnikom warsztatów efektywniej zarządzać rentownością prowadzonych działań handlowych, świadomie planować portfolio produktów i promocje cenowe, a także zrozumieć jaki jest koszt finansowania każdego biznesu.