Jak realizować ciągłe doskonalenie w Twojej firmie, gdy ograniczają Cię systemy?

Jak realizować ciągłe doskonalenie w Twojej firmie, gdy ograniczają Cię systemy?

Czy kiedykolwiek w Twojej firmie nie zrealizowałeś swojego pomysłu na usprawnienie procesów przez ograniczenia technologii? Czas oczekiwania na wprowadzenie małej zmiany zabija podjęcie próby wdrożenia? Wyobraź sobie, że praca z systemami w Twojej organizacji nie jest już tak utrudniona, co więcej, pomysły na usprawnienie procesów w Twojej firmie mogą być wdrażane szybciej i efektywniej niż do tej pory. Wyobraź sobie, że to Ty i Twój zespół dopasowujecie dostępne narzędzia i systemy pod przepływ procesu, a nie odwrotnie.  To możliwe!


Jak płynnie dbać o procesy w myśl ciągłego doskonalenia, przy szybkim reagowaniu na zmienność potrzeb klientów? Jak doskonalić procesy, gdy ograniczają Cię systemy oraz koszty ich modyfikacji? Poznaj technologię Low-code Enterprise Apps.

Od pomysłu do realizacji 10 razy szybciej. Dołącz do webinaru, na którym zobaczysz ciekawe przykłady z wykorzystania innowacyjnej technologii low-code do obsługi najbardziej specyficznych i wymagających procesów z różnych branż (np. produkcja, farmacja, automotive, FMCG). Zobaczysz, jak wykorzystać technologię low-code do rozwijania skutecznej kultury ciągłego doskonalenia.

Z nagrania webinarium dowiesz się:

 • Co to jest technologia low-code?
 • Jakie narzędzia low-code dostępne są na rynku oraz jakie są biznesowe perspektywy rozwiązań low-code
 • Jak uniezależnić swoje potrzeby biznesowe od możliwości działu IT
 • Z jakich nowych możliwości korzystać, gdy np. Excel i ERP nie spełniają oczekiwań? Jak wspierać procesy w Twojej firmie i co oferuje nowoczesne IT
 • Jak szybko i sprawnie realizować swoje pomysły wykorzystując technologię low-code
 • A ponadto przykład korzystania z innowacyjnych rozwiązań cyfrowych stworzonych dzięki low-code

Partner Webinarium:

Nagranie z webinaru dostępne jest w formule “strefa darmowa”

 • Nie udało Ci się dołączyć do grona uczestników spotkania live z ekspertką? Dzięki naszej platformie szkoleniowej, masz okazję bezpłatnie obejrzeć nagranie z webinaru.
 • Możesz wracać do nagrania dowolną liczbę razy. Wystarczy, że założysz swoje konto na platformie.

Dla kogo:

 1. Generalistów HR (HR Dyrektorzy, HR Menedżerowie, HR Biznes Partnerzy), którzy nie zajmowali się szczegółowo zagadnieniami z obszaru Compensation & Benefits, a którzy chcieliby zapoznać się z pełnym spektrum procesów C&B lub odświeżyć tę wiedzę
 2. Generalistów HR, którzy chcieliby przygotować się do przeglądu procesów C&B w swojej organizacji
 3. Menedżerów, którzy podejmują decyzje dotyczące premiowania pracowników

Wymagania techniczne spotkania praktyków online

 • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
 • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Prowadząca:

Paulina Turek, Solution Designer w BiModal Solutions

Tworzy spersonalizowane rozwiązania odpowiadające na potrzeby klientów, które jak sama nazywa stanowią „plaster na ERP-owe rany”. Pracuje z różnymi platformami low-code zapewniając klientom pełen przekrój przez dostępność technologii.

Absolwentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej. Doktorantka oraz członkini Zespołu Doskonalenia Procesów Biznesowych na AGH. Autorka licznych referatów naukowych oraz tekstów popularno-naukowych z zakresu optymalizacji cyfrowych.

Specjalizuje się w koncepcji Lean Management. Praktykę zdobywała prowadząc projekty wdrożeniowe i warsztaty jako indywidualny konsultant Lean oraz współpracując z firmami zewnętrznymi. Od kilku lat zgłębia możliwości i trendy globalnego rynku rozwiązań dla biznesu realizując innowacyjne projekty m.in. w obszarze Supply Chain.

Obecnie tworzy cyfrowe rozwiązania w duchu Digital Lean wspierane przez najnowsze światowe technologie. W pracy z klientami dba o szczegóły tworzonych rozwiązań, podkreślając, że to narzędzia powinny być dostosowane do procesów, a nie odwrotnie.

Do kogo kierujemy webinar?

Do:

✔ zespołów z działu Continous Improvment / Operationall Excellance

✔ osób z obszaru Lean Management

✔ konsultantów Lean / Lean & Quality Manager

✔ osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań obsługujących niestandardowe procesy

Chcesz obejrzeć nagranie z transmisji online?

Zostaw swoje dane, aby wziąć udział.

ZAREJESTROWANI MAJĄ PROŚCIEJ! Jeśli jesteś już zarejestrowany na naszej platformie szkoleniowej, system automatycznie uzupełni Twoje daneWystarczy, że je potwierdzisz. 🙂

Jeśli nie masz swojego konta na naszej platformie, uzupełnij swoje dane poniżej.

Register with us by filling out the form below.

Zgody marketingowe

Wyraź zgodę na otrzymywanie od nas i naszych partnerów treści marketingowych a otrzymasz darmowy dostęp do webinaru i pomocniczych materiałów.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-739) przy ul. Stępińskiej 9. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na zasadach określonych w Regulaminie, a w szczególności w celu złożenia zamówienia, założenia konta i umożliwienia Pani/Panu dokonywanie zakupów, jak również w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa ciążących na administratorze a w przypadku wyrażenia zgody także w celu komunikacji marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityka prywatności.

Zobacz inne nasze wydarzenia

FAQ

1. Gdzie odbywają się wydarzenia organizowane online?

Wydarzenia odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl

2. Jakich programów potrzebuję, aby korzystać z platformy szkoleniowej?

Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania specjalistycznego oprogramowania.

3. Jak otrzymam dostęp do platformy?

Wystarczy zarejestrować się dokonując zakupu wydarzenia.

4. Jak rozpoczyna się wydarzenie online?

W dniu wydarzenia należy ZALOGOWAĆ SIĘ DO PLATFORMY o określonej w harmonogramie godzinie, o której prelegenci będą wygłaszać swoje prelekcje zgodnie z agendą zadeklarowaną przez organizatora.

5. Czy można zadawać pytania prelegentem?

Po każdej prelekcji odbędzie się SESJA PYTAŃ, w trakcie której uczestnicy będą mieli możliwości zadania pytań prelegentowi.

7. Czy uczestnicy wydarzenia będą mogli rozmawiać ze sobą?

Tak. W trakcie prelekcji można będzie WYMIENIAĆ SIĘ OPINIAMI Z INNYMI UCZESTNIKAMI wydarzenia na dedykowanym czacie publicznym. Będzie możliwość rozmowy pomiędzy poszczególnymi uczestnikami wydarzenia na czacie prywatnym.

8. Czy otrzymam certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu?

Tak. Wydarzenie zakończy się przesłaniem ELEKTRONICZNYCH CERTYFIKATÓW UCZESTNICTWA.

Masz pytania?

Agnieszka Palka

Project Manager
519-407-681

a.palka@trioconferences.pl