Szkolenie zamknięte

Efektywne projekty HR i employer branding

Formuła online lub stacjonarnie – Ty decydujesz!

Celem szkolenia jest przedstawienie efektywnych schematów pracy w ramach projektów employer branding i komunikacyjnych projektów HR.

Podczas szkolenia zapoznasz się z definicją elastycznych projektów EB, poznasz podstawy działań projektowych oraz niezbędne narzędzia potrzebne aby odpowiednio planować, egzekwować i monitorować projekty z zakresu employer branding.

Dowiesz się jakimi wskaźnikami sukcesu należy kierować się w poszczególnych rodzajach inicjatyw, jaki rodzaj kompetencji jest potrzebny do jak najlepszej egzekucji różnego rodzaju projektów i jak te kompetencje rozwijać przy użyciu dostępnych narzędzi. 

Dla kogo:

  1. Pracowników działów HR i Personalnych
  2. Osoby odpowiedzialne za kontroling personalny i analitykę HR
  3. Przedstawicieli działów wynagrodzeń i benefitów

Program obejmuje:

hook, ok, check Efektywne schematy pracy w ramach projektów employer branding

hook, ok, check Zasady prowadzenia komunikacyjnych projektów HR

hook, ok, check Definicja elastycznych projektów EB

hook, ok, checkPlanowanie, egzekwowanie i monitorowanie projektów z zakresu employer branding

hook, ok, check Kompetencje w projektach EB i sposoby na ich rozwijanie

hook, ok, check Wskaźniki sukcesu w poszczególnych rodzajach inicjatyw


Program spotkania obejmuje 1 dzień szkoleniowy (7h), podczas którego uczestnik otrzyma komplet wiedzy i możliwość jej praktycznego przećwiczenia, aby samodzielnie tworzyć, prowadzić i monitorować projekty employer branding.

Prowadząca

Praktyk w obszarze Employer Brandingu z doświadczeniem w HR i marketingu. Współpracowała z największymi pracodawcami w Polsce jak Philip Morris, Nestle, Sephora czy Empik, prowadząc badania, tworząc strategie marki pracodawcy oraz rozwijając narzędzia analityczne wspierające procesy EB. Swoją wiedzą dzieli się w artykułach specjalistycznych oraz na konferencjach i meetupach. Występowała na takich wydarzeniach jak HRcamp, Praktycy dla praktyków HRmeeting, Konkretnie o HR, Kongresie Badaczy.

Buduje employer branding oparty na danych oraz wiedzy ze świata IT (metodologia agile w EB) i marketingu (model ROI – zwrotu inwestycji w EB). Publikowała m.in. w HR Business Partner, Marketer+, HRstandard. Współtworzyła raporty “Cała Polska tworzy idealne miejsce pracy”, “Indeks doceniania”. Wymyśliła i stworzyła badanie i raport “Rynek pracownika w czasach koronawirusa”.

Harmonogram:

9:25 Powitanie uczestników i rozpoczęcie szkolenia

9:30 Czym jest elastyczne EB, czyli agile employer branding

10:30 Projekty komunikacyjne – cele i KPI

11:00 Projekty HR – cele i KPI

11:30 Przerwa na kawę

11:45 Framework projektów opartych o ciągłą optymalizację – planowanie, egzekucja, rozliczanie, usprawnianie

12:30 Narzędzia: budowanie zespołu

13:00 Przerwa

13:45 Narzędzia: prowadzenie badań projektowych i testowanie

14:30 Narzędzia: zarządzanie pracą zespołu

15:15 Narzędzia: design thinking i service design

16:00 Zakończenie szkolenia

Chcesz przeszkolić swoich pracowników z innego tematu? Szukasz doświadczonej firmy, która skroi szkolenie na miarę aktualnych potrzeb Twojej firmy?

Trio Conferences od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń na zamówienie klienta.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz wziąć udział w tym warsztacie albo chciałbyś zgłosić na warsztat swoich pracowników, zostaw nam swoje dane.

Zgoda marketingowa

Administratorem danych osobowych jest Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-739) przy ul. Stępińskiej 9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zamówionej usługi w postaci obsługi wiadomości i udzielenia odpowiedzi na wynikające z niej pytania oraz kierowania treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityka prywatności (https://online.trioconferences.pl/polityka-prywatnosci/ ) Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, przesyłając informację na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych dokonanego przed wycofaniem tej zgody.

Masz pytania?

Marta Pawlikowska

Project Director
880-124-108

m.pawlikowska@trioconferences.pl

Najczęściej zadawane pytania