Szkolenie zamknięte

Efektywne projekty HR i employer branding

Formuła online lub stacjonarnie – Ty decydujesz!

Celem szkolenia jest przedstawienie efektywnych schematów pracy w ramach projektów employer branding i komunikacyjnych projektów HR.

Podczas szkolenia zapoznasz się z definicją elastycznych projektów EB, poznasz podstawy działań projektowych oraz niezbędne narzędzia potrzebne aby odpowiednio planować, egzekwować i monitorować projekty z zakresu employer branding.

Dowiesz się jakimi wskaźnikami sukcesu należy kierować się w poszczególnych rodzajach inicjatyw, jaki rodzaj kompetencji jest potrzebny do jak najlepszej egzekucji różnego rodzaju projektów i jak te kompetencje rozwijać przy użyciu dostępnych narzędzi. 

Dla kogo:

  1. Pracowników działów HR i Personalnych
  2. Osoby odpowiedzialne za kontroling personalny i analitykę HR
  3. Przedstawicieli działów wynagrodzeń i benefitów

Wymagania techniczne spotkania online:

  • Stałe łącze internetowe
  • Kamera internetowa
  • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
  • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Program obejmuje:

hook, ok, check Efektywne schematy pracy w ramach projektów employer branding

hook, ok, check Zasady prowadzenia komunikacyjnych projektów HR

hook, ok, check Definicja elastycznych projektów EB

hook, ok, checkPlanowanie, egzekwowanie i monitorowanie projektów z zakresu employer branding

hook, ok, check Kompetencje w projektach EB i sposoby na ich rozwijanie

hook, ok, check Wskaźniki sukcesu w poszczególnych rodzajach inicjatyw


Program spotkania obejmuje 1 dzień szkoleniowy (7h), podczas którego uczestnik otrzyma komplet wiedzy i możliwość jej praktycznego przećwiczenia, aby samodzielnie tworzyć, prowadzić i monitorować projekty employer branding.

Prowadząca

Praktyk w obszarze Employer Brandingu z doświadczeniem w HR i marketingu. Współpracowała z największymi pracodawcami w Polsce jak Philip Morris, Nestle, Sephora czy Empik, prowadząc badania, tworząc strategie marki pracodawcy oraz rozwijając narzędzia analityczne wspierające procesy EB. Swoją wiedzą dzieli się w artykułach specjalistycznych oraz na konferencjach i meetupach. Występowała na takich wydarzeniach jak HRcamp, Praktycy dla praktyków HRmeeting, Konkretnie o HR, Kongresie Badaczy.

Buduje employer branding oparty na danych oraz wiedzy ze świata IT (metodologia agile w EB) i marketingu (model ROI – zwrotu inwestycji w EB). Publikowała m.in. w HR Business Partner, Marketer+, HRstandard. Współtworzyła raporty “Cała Polska tworzy idealne miejsce pracy”, “Indeks doceniania”. Wymyśliła i stworzyła badanie i raport “Rynek pracownika w czasach koronawirusa”.

Harmonogram:

9:25 Powitanie uczestników i rozpoczęcie szkolenia

9:30 Czym jest elastyczne EB, czyli agile employer branding

10:30 Projekty komunikacyjne – cele i KPI

11:00 Projekty HR – cele i KPI

11:30 Przerwa na kawę

11:45 Framework projektów opartych o ciągłą optymalizację – planowanie, egzekucja, rozliczanie, usprawnianie

12:30 Narzędzia: budowanie zespołu

13:00 Przerwa

13:45 Narzędzia: prowadzenie badań projektowych i testowanie

14:30 Narzędzia: zarządzanie pracą zespołu

15:15 Narzędzia: design thinking i service design

16:00 Zakończenie szkolenia

Chcesz przeszkolić swoich pracowników z innego tematu? Szukasz doświadczonej firmy, która skroi szkolenie na miarę aktualnych potrzeb Twojej firmy?

Trio Conferences od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń na zamówienie klienta.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz wziąć udział w tym warsztacie albo chciałbyś zgłosić na warsztat swoich pracowników, zostaw nam swoje dane.

Zgoda marketingowa

Administratorem danych osobowych jest Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-739) przy ul. Stępińskiej 9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zamówionej usługi w postaci obsługi wiadomości i udzielenia odpowiedzi na wynikające z niej pytania oraz kierowania treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityka prywatności (https://online.trioconferences.pl/polityka-prywatnosci/ ) Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, przesyłając informację na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych dokonanego przed wycofaniem tej zgody.

Masz pytania?

Marta Pawlikowska

Project Director
880-124-108

m.pawlikowska@trioconferences.pl

Najczęściej zadawane pytania

Szkolenia zamknięte organizujemy dla Twojej firmy lub Twojego zespołu na indywidualne zamówienie. Dokładnie dostosowujemy szkolenie do potrzeb klienta i przeprowadzamy je w dogodnym dla klienta momencie.
Można skorzystać z ogólnej oferty szkoleń zamkniętych, które oferujemy (publikujemy je na stronie Szkolenia zamknięte) lub zdecydować się na inny, dowolny temat szkolenia, które przygotujemy.
Szkolenia zamknięte mogą odbyć się stacjonarnie (w siedzibie klienta lub innej dogodnej lokalizacji) albo online (na platformie szkoleniowej Trio Conferences lub z wykorzystaniem rozwiązania technologicznego klienta).
Wydarzenia odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ Trio Conferences dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl
Szkolenia zamknięte są wyceniane indywidualnie – zostaw nam swoje dane w formularzu kontaktowym, abyśmy mogli je dla Ciebie wycenić.
Na cenę szkolenia ma wpływ kilka czynników, m.in.:
– czas trwania szkolenia,
– poziom jego zaawansowania,
– język w jakim miałoby się odbyć,
– specyfika szkolenia, tzn. czy ma obejmować informacje ogólne czy też ma bazować na konkretnych case study, ćwiczeniach dostosowanych do specyfiki pracy osób biorących udział w szkoleniu.
Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.
Możesz zarejestrować się na trzy sposoby. Pierwsze – kupując dostęp do wydarzenia, drugi – zgłaszając się na wydarzenie darmowe, trzeci – rejestrując się poprzez zakładkę Zaloguj się w menu głównym (prawy, górny róg). Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje dostęp do swoich kursów w zakładce Moje konto.
Tak, uczestnicy wydarzeń szkoleń zamkniętych otrzymują ELEKTRONICZNY CERTYFIKAT UCZESTNICTWA po zakończeniu szkolenia.