Szkolenie zamknięte

Budżetowanie kosztów osobowych

Formuła online lub stacjonarnie – Ty decydujesz!

Celem szkolenia jest pokazanie jak efektywnie można planować budżet kosztów osobowych.

Uczestnik na szkoleniu będzie miał okazje zapoznać się z metodami budżetowania i ich znaczeniu w procesie planowania koszów osobowych. Pozna etapy planowania, które mają wpływ na finalny wynik, kluczowe role w procesie i ich zakresy odpowiedzialności. Dowie się w jaki sposób można zarządzać zmianami i odchyleniami od planu. Pokażemy jak planować szkolenia i w jaki sposób można zmierzyć ich efektywność. W trakcie warsztatów uczestnik dowie się także jakie pułapki może napotkać w procesie budżetowania.

Dla kogo:

  1. Pracowników działów HR i Personalnych
  2. Osoby odpowiedzialne za kontroling personalny i analitykę HR
  3. Przedstawicieli działów wynagrodzeń i benefitów

Program obejmuje:

hook, ok, check Metody budżetowania kosztów osobowych

hook, ok, check Etapy procesu planowania kosztów HR

hook, ok, check Kluczowe role w procesie i ich zakresy odpowiedzialności

hook, ok, checkZarządzanie zmianami i odchyleniami od planu

hook, ok, check Planowanie szkoleń i mierzenie ich efektywności

hook, ok, check Pułapki procesu budżetowania


Program spotkania obejmuje 1 dzień szkoleniowy (6h), podczas którego uczestnik otrzyma komplet wiedzy i możliwość jej praktycznego przećwiczenia, aby samodzielnie tworzyć budżety kosztów osobowych oraz zarządzać planem szkoleń i ich efektywnością.

Prowadząca

Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w międzynarodowych organizacjach z branży finansowej jak TU Compensa, Gothaer TU, Santander Bank Polska, EPP. Posiada wieloletnią praktykę w obszarze sporządzania analiz i rekomendacji dla HR. Autorka narzędzi wspierających HR Business Partnerów oraz managerów w procesie planowania, administrowania i wykorzystania budżetów personalnych.

Autorka polityk wynagradzania i benefitów, odpowiadała za planowanie i realizację budżetów personalnych. Kierowała projektami reorganizacyjnymi i optymalizującymi koszty pracy. Posiada praktyczną znajomość przepisów księgowych, wiedzę w zakresie prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Cechuje ją szerokie spojrzenie wychodzące poza schematy.

Harmonogram:

9:25 Powitanie uczestników i rozpoczęcie szkolenia

9:30 Koszty zatrudnienia – koszty inwestycyjny czy stały

10:30 Cel i rola budżetu personalnego

11:00 Strategiczne planowanie zasobów ludzkich

11:30 Przerwa na kawę

11:45 Odpowiedzialność i role w budżecie

12:30 Jak zarządzić zmianami w budżecie (odchylenia od planu)

13:00 Przerwa

13:45 Motywacyjna rola świadczeń dodatkowych

14:30 Warsztat: Pułapki w budżetowaniu kosztów osobowych

15:15 Jak policzyć efektywność szkoleń

16:00 Zakończenie szkolenia

Chcesz przeszkolić swoich pracowników z innego tematu? Szukasz doświadczonej firmy, która skroi szkolenie na miarę aktualnych potrzeb Twojej firmy?

Trio Conferences od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń na zamówienie klienta.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz wziąć udział w tym warsztacie albo chciałbyś zgłosić na warsztat swoich pracowników, zostaw nam swoje dane.

Zgoda marketingowa

Administratorem danych osobowych jest Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-739) przy ul. Stępińskiej 9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zamówionej usługi w postaci obsługi wiadomości i udzielenia odpowiedzi na wynikające z niej pytania oraz kierowania treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityka prywatności (https://online.trioconferences.pl/polityka-prywatnosci/ ) Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, przesyłając informację na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych dokonanego przed wycofaniem tej zgody.

Masz pytania?

Marta Pawlikowska

Project Director
880-124-108

m.pawlikowska@trioconferences.pl

Najczęściej zadawane pytania