Szkolenie zamknięte

Budżetowanie kosztów osobowych

Formuła online lub stacjonarnie – Ty decydujesz!

Celem szkolenia jest pokazanie jak efektywnie można planować budżet kosztów osobowych.

Uczestnik na szkoleniu będzie miał okazje zapoznać się z metodami budżetowania i ich znaczeniu w procesie planowania koszów osobowych. Pozna etapy planowania, które mają wpływ na finalny wynik, kluczowe role w procesie i ich zakresy odpowiedzialności. Dowie się w jaki sposób można zarządzać zmianami i odchyleniami od planu. Pokażemy jak planować szkolenia i w jaki sposób można zmierzyć ich efektywność. W trakcie warsztatów uczestnik dowie się także jakie pułapki może napotkać w procesie budżetowania.

Dla kogo:

  1. Pracowników działów HR i Personalnych
  2. Osoby odpowiedzialne za kontroling personalny i analitykę HR
  3. Przedstawicieli działów wynagrodzeń i benefitów

Wymagania techniczne spotkania online:

  • Stałe łącze internetowe
  • Kamera internetowa
  • Komputer lub laptop z zainstalowaną przeglądarką internetową (zalecana Google Chrome)
  • Głośniki lub słuchawki do odtwarzania dźwięku

Program obejmuje:

hook, ok, check Metody budżetowania kosztów osobowych

hook, ok, check Etapy procesu planowania kosztów HR

hook, ok, check Kluczowe role w procesie i ich zakresy odpowiedzialności

hook, ok, checkZarządzanie zmianami i odchyleniami od planu

hook, ok, check Planowanie szkoleń i mierzenie ich efektywności

hook, ok, check Pułapki procesu budżetowania


Program spotkania obejmuje 1 dzień szkoleniowy (6h), podczas którego uczestnik otrzyma komplet wiedzy i możliwość jej praktycznego przećwiczenia, aby samodzielnie tworzyć budżety kosztów osobowych oraz zarządzać planem szkoleń i ich efektywnością.

Prowadząca

Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w międzynarodowych organizacjach z branży finansowej jak TU Compensa, Gothaer TU, Santander Bank Polska, EPP. Posiada wieloletnią praktykę w obszarze sporządzania analiz i rekomendacji dla HR. Autorka narzędzi wspierających HR Business Partnerów oraz managerów w procesie planowania, administrowania i wykorzystania budżetów personalnych.

Autorka polityk wynagradzania i benefitów, odpowiadała za planowanie i realizację budżetów personalnych. Kierowała projektami reorganizacyjnymi i optymalizującymi koszty pracy. Posiada praktyczną znajomość przepisów księgowych, wiedzę w zakresie prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Cechuje ją szerokie spojrzenie wychodzące poza schematy.

Harmonogram:

9:25 Powitanie uczestników i rozpoczęcie szkolenia

9:30 Koszty zatrudnienia – koszty inwestycyjny czy stały

10:30 Cel i rola budżetu personalnego

11:00 Strategiczne planowanie zasobów ludzkich

11:30 Przerwa na kawę

11:45 Odpowiedzialność i role w budżecie

12:30 Jak zarządzić zmianami w budżecie (odchylenia od planu)

13:00 Przerwa

13:45 Motywacyjna rola świadczeń dodatkowych

14:30 Warsztat: Pułapki w budżetowaniu kosztów osobowych

15:15 Jak policzyć efektywność szkoleń

16:00 Zakończenie szkolenia

Chcesz przeszkolić swoich pracowników z innego tematu? Szukasz doświadczonej firmy, która skroi szkolenie na miarę aktualnych potrzeb Twojej firmy?

Trio Conferences od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń na zamówienie klienta.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz wziąć udział w tym warsztacie albo chciałbyś zgłosić na warsztat swoich pracowników, zostaw nam swoje dane.

Zgoda marketingowa

Administratorem danych osobowych jest Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-739) przy ul. Stępińskiej 9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zamówionej usługi w postaci obsługi wiadomości i udzielenia odpowiedzi na wynikające z niej pytania oraz kierowania treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityka prywatności (https://online.trioconferences.pl/polityka-prywatnosci/ ) Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, przesyłając informację na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych dokonanego przed wycofaniem tej zgody.

Masz pytania?

Marta Pawlikowska

Project Director
880-124-108

m.pawlikowska@trioconferences.pl

Najczęściej zadawane pytania

Szkolenia zamknięte organizujemy dla Twojej firmy lub Twojego zespołu na indywidualne zamówienie. Dokładnie dostosowujemy szkolenie do potrzeb klienta i przeprowadzamy je w dogodnym dla klienta momencie.
Można skorzystać z ogólnej oferty szkoleń zamkniętych, które oferujemy (publikujemy je na stronie Szkolenia zamknięte) lub zdecydować się na inny, dowolny temat szkolenia, które przygotujemy.
Szkolenia zamknięte mogą odbyć się stacjonarnie (w siedzibie klienta lub innej dogodnej lokalizacji) albo online (na platformie szkoleniowej Trio Conferences lub z wykorzystaniem rozwiązania technologicznego klienta).
Wydarzenia odbywają się na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ Trio Conferences dostępnej pod adresem www.online.trioconferences.pl
Szkolenia zamknięte są wyceniane indywidualnie – zostaw nam swoje dane w formularzu kontaktowym, abyśmy mogli je dla Ciebie wycenić.
Na cenę szkolenia ma wpływ kilka czynników, m.in.:
– czas trwania szkolenia,
– poziom jego zaawansowania,
– język w jakim miałoby się odbyć,
– specyfika szkolenia, tzn. czy ma obejmować informacje ogólne czy też ma bazować na konkretnych case study, ćwiczeniach dostosowanych do specyfiki pracy osób biorących udział w szkoleniu.
Platforma szkoleniowa dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej – nie wymaga instalowania żadnego specjalistycznego oprogramowania.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze strefy darmowej, w której publikujemy nagrania bezpłatnych webinariów i prelekcji.
Możesz zarejestrować się na trzy sposoby. Pierwsze – kupując dostęp do wydarzenia, drugi – zgłaszając się na wydarzenie darmowe, trzeci – rejestrując się poprzez zakładkę Zaloguj się w menu głównym (prawy, górny róg). Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje dostęp do swoich kursów w zakładce Moje konto.
Tak, uczestnicy wydarzeń szkoleń zamkniętych otrzymują ELEKTRONICZNY CERTYFIKAT UCZESTNICTWA po zakończeniu szkolenia.